پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
بیستمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیستمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/دوشنبه, 20 فروردین,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بیستمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیستمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست حسین پناهی و با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور عضو کمیسیون،مهندس محمد ستارپور مشاور شورا در امور خدمات شهری ،دکتر سلامتی معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه،مجتبی حقیقی دبیر جلسات  کمیسیون های شورای اسلامی شهر ارومیه و مدیرعامل شرکت تاکستان صنعت غرب با موضوع بررسی و ارائه گزارش شرکت تاکستان صنعت غرب در خصوص ساماندهی نخاله های ساختمانی در تاریخ ۹۷/۱/۱۸ در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه،در این جلسه حسین پناهی رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن عرض خیرمقدم و تبریک سال جدید نوروزی گفت: در سال ۹۶ مصوبات موثری در کمیسیون خدمات شهری ابلاغ گردید و برنامه های خوبی و پرموثری داشته و الحمدلله اجرا گردید که جا دارد از تمامی زحمت کشان و تلاشگران تقدیر و تشکر نمایم.

حسین پناهی در ادامه سخنانش اذعان داشت: تدابیر قابل قبولی از سوی شهرداری ارومیه و کلیه دستگاه های مرتبط در استقبال از میهمانان نوروزی سال ۹۷ انجام گرفت که جا دارد از تلاشهای آنان تقدیر و تشکر نمایم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش گفت: در بیستمین جلسه کمیسیون موضوع پیشنهاد ساماندهی نخاله های ساختمانی شهر ارومیه از سوی سرمایه گذاران داخلی مورد بررسی قرار گرفت و طرح پیشنهادی نیز جهت اجرای تفاهم نامه به معاونت خدمات شهری شهرداری ارومیه ارجاع داده شد.

حسین پناهی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: امروز موضوع ساماندهی نخاله های ساختمانی و نیز استحصال انرژی از زباله های شهری یکی از مهمترین موضوعات مهم و اساسی کمیسیون در سال ۹۶ بود و این موضوع نیز امسال پیگیری و اجرایی خواهد شد.

وی در ادامه سخنانش گفت: مدیریت شهری در راستای ساماندهی پسماندهای شهری و نخاله های ساختمانی آماده همکاری و سرمایه گذاران داخلی و خارجی است و با اجرای این طرح میتوان تدابیر لازمی در راستای اجرای درآمدهای پایدار برای شهرداری ارومیه فراهم کرد.

لازم به ذکر می باشد که مصوبات پیشنهادی کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (157)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان