پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
بیست و یکمین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و یکمین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/دوشنبه, 20 فروردین,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بیست و یکمین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و یکمین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست زلفعلی ابراهیمی و با حضور دکتر محمدرضا علیزاده امامزاده عضو کمیسیون ،حقیقی دبیر جلسات کمیسیون های شورا،سلیمانی رئیس اداره املاک شهرداری ارومیه در تاریخ ۹۷/۱/۱۹ با دستور جلسه بررسی لوایح ارسالی شهرداری ارومیه به کمیسیون در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ،در این جلسه زلفعلی ابراهیمی رئیس کمیسیون بودجه و امورحقوقی شورای اسلامی شعر ارومیه ضمن عرض خیرمقدم و تبریک سال جدید نوروزی گفت: سال ۱۳۹۷ از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری شد و لذا با توجه به اهمیت این موضوع ،مدیریت شهری ارومیه در سال ۹۷ توجه ویژه ای به این امر خواهد داشت.

زلفعلی ابراهیمی در ادامه سخنانش اذعان داشت: اولین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی در سال ۹۷ با حضور اعضای کمیسیون و رئیس اداره املاک شهرداری ارومیه با دستور جلسه بررسی لوایح ارسالی شهرداری ارومیه برگزار و در این جلسه بر پیگیری و رسیدگی به آزادسازی و بررسی اماکن شهرداری ارومیه تاکید شد.

وی همچنین در ادامه سخنانش اذعان داشت:همچنین در بیست و یکمین جلسه کمیسیون موضوع بررسی و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات شهروندان پیگیری گردید و مصوبات پیشنهادی به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارسال گردید.

زلفعلی ابراهیمی در ادامه گفت: مدیران و کارکنان شهرداری ارومیه باید تلاش کنند با رعایت اخلاق مشتری مداری و با خوش رویی در راه خدمت صادقانه و بی منت به شهروندان تلاش نمایند.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون بودجه و امور حقوقی به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (24)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال تلگرامی

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

دی ان ان