پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
بیست و یکمین جلسه کمیسیون عمران ،برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و یکمین جلسه کمیسیون عمران ،برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 22 فروردین,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بیست و یکمین جلسه کمیسیون عمران ،برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و یکمین جلسه کمیسیون عمران،برنامه‌ریزی و حمل ونقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست مهندس عادل فتاحی و با حضور مهندس مسعود پاکی و زلفعلی ابراهیمی اعضای کمیسیون و مجتبی حقیقی دبیر جلسات کمیسیون های شورا در تاریخ ۹۷/۱/۲۰ با دستور جلسه بررسی و رسیدگی درخواست های شهروندان  در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه، در این جلسه مهندس عادل فتاحی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن عرض خیرمقدم و تبریک سال جدید نوروزی ،هفته سلامتی،فناوری هسته ای،سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و امیر سپهبد صیاد شیرازی و سالروز فرمان امام خمینی (ره) در خصوص تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: سال ۱۳۹۷ که از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است را به مردم شهر ارومیه که رنگین کمان ادیان و اقوام است تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سالی پر بار و پربرکت همراه با شادی و موفقیت داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تقدیر از اعضای شورای اسلامی شهر ،شهردار و مجموعه پرسنل شهرداری ارومیه در راستای تلاشهای شبانه روزی و تامین رفاه شهروندان در سال ۹۶ زحمت کشیدند اذعان داشت: سال ۱۳۹۶ یکی از سالهای پرمشغله و سخت برای شهرداری ها بود اما با این وجود شهرداری ارومیه هیچ یک از عملیات خدماتی و عمرانی خود را با وجود رکود اقتصادی تعطیل ننمود که بنده جا دارد از تلاش هایشان تقدیر و تشکر نمایم.

مهندس عادل فتاحی در ادامه سخنانش گفت: در بیست و یکمین جلسه کمیسیون عمران موضوع هسته محدوده عرصه،حریم و ضوابط حفاظتی و معماری مجموعه بناهای میدان انقلاب ارومیه و آثار تاریخی پیرامون مورد بررسی قرار گرفت .

مهندس عادل فتاحی در ادامه اظهار داشت: در جلسه کمیسیون عمران شورا ، بندهایی از کمیسیون ماده ۵ صورتجلسه مورخ ۹۶/۱۲/۱۹ مورد بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه سخنانش گفت: همچنین در جلسه کمیسیون عمران،مصوبات هشتمین جلسه کمیته فنی شورای هماهنگی ترافیک استان در سال ۹۶ مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید موضوع در صحن شورای اسلامی شهر ارومیه مطرح گردد.

مهندس عادل فتاحی در ادامه سخنانش گفت: موضوع طرح یکپارچه اراضی پادگان لشکر ۶۴ ارومیه، بررسی مکاتبات شهرداری به دبیرخانه ماده ۵ و نیز صورتجلسه ستاد بازآفرینی شهری پایدار شهرستان ارومیه در مورخه ۹۶/۱۲/۱۴ مورد بررسی قرار گرفت.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: اعلام بافت فرهنگی تاریخی ۱۶۸ شهر کشور که شامل شهر ارومیه نیز می باشد از طریق دبیرخانه شورای عالی شهرسازی و معماری ایران مطرح و در دستور کار و اقدامات لازم معمول خواهد شد.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون عمران به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (267)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان