پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
بیست و یکمین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و یکمین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/دوشنبه, 20 فروردین,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بیست و یکمین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و یکمین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست عبدالرحمن نقشین و با حضور رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه،زلفعلی ابراهیمی،مهندس محمد خالد حاتمی،مهندس مسعود پاکی اعضای کمیسیون، جعفری مسئول امور شوراهای شهرداری ارومیه،مجتبی حقیقی دبیر جلسات کمیسیون های شورای اسلامی شهر ارومیه در تاریخ ۹۷/۱/۱۸ با موضوع بررسی مصوبات ابلاغی سال ۹۶ در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ،در این جلسه عبدالرحمن نقشین رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن عرض خیر مقدم و تبریک عید نوروز گفت: با توجه به اینکه سال ۹۷ از سوی مقام معظم رهبری بعنوان «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری شده است لذا شهرداری ارومیه باید در راستای توجه به این امر مهم دقت و عملی نماید.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تقدیر از تلاشگران خستگی ناپذیر مجموعه خانواده بزرگ شهرداری اذعان داشت: در سال ۹۶ شهرداری ها سالی پرچالش داشتند و امیدوارم امسال با همدلی و اتحاد همچون گذشته بتوانیم در توسعه شهر ارومیه گام برداریم.

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه با تشکر از همه عزیزان کمیسیون نظارت که در سال ۹۶ تلاش نمودند اذعان داشت: باید نظارت کامل بر امورات شهری داشته باشیم و تمامی مصوبات ابلاغی نیز به طور جد از سوی کمیسیون پیگیری می شود.

وی با بیان اینکه باید قبل از وقوع هر تخلفی پیشگیری شود گفت: نظارت زمانی انجام می گیرد که تخلفی انجام گیرد و لذا باید قبل از تخلف به فکر پیشگیری باشیم.

عبدالرحمن نقشین در بخش دیگری از سخنانش افزود: همه انسان ها جایزالخطا هستند و لذا این کمیسیون باید در مقابل این خطاها ایستادگی نماید.

وی در ادامه با اشاره به اینکه باید به حق و حقوق شهروندان احترام گذاشت گفت: بحث نظارت و پیگیری بسیار مهم است و لذا باید به حق و حقوق شهروندان احترام گذاشت.

در ادامه جلسه جعفری مسئول امور شوراهای شهرداری ارومیه گزارشی از مصوبات کلی ابلاغی شورای اسلامی شهر ارومیه در سال ۹۶ را ارائه نمود.

تعداد نمایش ها (53)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان