پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا گفت:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا گفت:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 23 دی,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا گفت: 

💠 شهرداری ارومیه همچون کمک رسانی های قبلی به مناطق سیل زده کشور در راستای کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهد. 

دکتر علیزاده امامزاده گفت:  گزارش هایی از سیستان و بلوچستان می رسد وضعیت بحرانی دردناکی را توصیف می کند. درخواست عاجزانه این است که نهادهای دست اندرکار در کاستن مشکلات مردم این خطه از کشورمان تمام تلاش و همکاری را با استانداری سیستان و بلوچستان  داشته باشند و شهرداری ارومیه نیز همچون کمک رسانی های قبلی به مناطق بحران زده پس از هماهنگی های لازم با نهادهای بالا دست در امدادرسانی به این منطقه از هیچ کوششی دریغ ننماید.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه، وی ضمن تبریک صعود تیم ملی والیبال ایران به المپیک ۲۰۲۰ اذعان داشت: تیم ملی والیبال ایران در فینال رقابت های انتخابی ۲۰۲۰ قاره آسیا، با پیروزی ۳ بر صفر مقابل چین مقتدرانه راهی المپیک شد. این پیروزی شیرین را به مردم شریف ایران و عوامل تیم ملی والیبال، کادر فنی، سرمربی و بازیکنان محترم تیم ملی تبریک می گویم و از خداوند متعال پیروزی های مقتدرانه متوالی این تیم سرافراز را در بازی های المپیک خواهانیم.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش ضمن تسلیت ایام فاطمیه گفت: زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) از آغاز کودکی آمیخته با سختی ها و رنج ها و مشکلات فراوان بود.هنوز بیش از دو سال از زندگی حضرت زهرا (س) نگذشته بود که قریش در صدد کشتن رسول خدا (ص) بر آمدند و چون ابوطالب از این تصمیم مطلع گشت از بنی عبدالمطلب خواست تا داخل شعب ابوطالب شده و از جان رسول خدا (ص) دفاع کنند.
وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: حضرت زهرا (س) و امام علی (ع) زوجی هستند که هر دو معصوم و از خطا و اشتباه مبرا هستند.لذا زندگی آن دو بزرگوار زندگی کامل، سرتاسر طهارت و از هر نقص و اشتباهی به دور است.

تعداد نمایش ها (31)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان