پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: هفتم مهر روز بزرگداشت فرماندهان شهید دفاع مقدس و یادآوری فداکاری ها و شجاعت های آتش نشانان غیور است.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: هفتم مهر روز بزرگداشت فرماندهان شهید دفاع مقدس و یادآوری فداکاری ها و شجاعت های آتش نشانان غیور است.

نویسنده: Admin/یکشنبه, 07 مهر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:
هفتم مهر روز بزرگداشت فرماندهان شهید دفاع مقدس و یادآوری فداکاری ها و شجاعت های آتش نشانان غیور است.

💠 دکتر علیزاده امامزاده گفت:  هفتم مهر در تاریخ ایران اسلامی یک روز مهم و با ارزش محسوب می شود ، در هفتم مهرماه ۱۳۶۰ سانحه ای برای هواپیمای سی ۱۳۰ نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران رخ داد و منجر به سقوط هواپیما گردید و طی آن سرداران رشید اسلام به شهادت رسیدند.
💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه امروز صحن شورای اسلامی شهر ارومیه سخن می گفت ضمن تبریک هفتم مهرماه روز ملی آتش نشانی و ایمنی گفت: روز هفتم مهرماه به نام « روز آتش نشانی و ایمنی » نامگذاری شده است و یادآوری فداکاریها و شجاعت های آتش نشانان غیور در این روز اهمیت صد چندان بهمراه دارد.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش اذعان داشت: خالی از لطف نخواهد بود که این غیور مردان سلحشور را به فرشتگان نجاتی تشبیه کنیم که در همه صحنه های پرمخاطره دل به خطرات بزرگ می سپارند و بدون اینکه درنگ و تعلل نمایند و بیش از آنکه به حفظ جان خود بیندیشند ، درصدد نجات جان انسانها و در تکاپوی فرو نشاندن خشم شعله های سر به فلک کشیده در مبان گرمای چند صد درجه ای هستند که به هر سو زبانه می کشد و حیات و زندگی را در کام خویش فرو می برد.
دکتر علیزاده امامزاده گفت: اینجانب با آگاهی از زحمات فراوان این مردان پرتلاش ،بر میزان تلاش و حساسیت شغلی آتش نشانان عزیز در حوزه ایمنی و کاهش خطرات در سطح شهر اعم از محله های مسکونی ، فضاهای تجاری متراکم و پر رفت و آمد و فضاهای عمومی که اماکن خرید، گردش و تفریح شهروندان را در بر می گیرد ، واقف می باشم و باور دارم برخورداری از امکانات کافی ، مکان یابی صحیح  ایستگاه های آتش نشانی و تجهیز مراکز حساس بویژه در بافت تاریخی و قدیمی شهر به دلیل تراکم بالای جمعیت و فعالیت از یک سو و معابر باریک و پیچیدگی اقدامات لازم برای اطفای حریق از سوی دیگر ،بسیار ضرورت دارد.
وی در بخش دیگیری از سخنانش اذعان داشت: اینجانب و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه ، هفتم مهر روز ملی آتش نشانی و ایمنی را محضر تمامی آتش نشانان شجاع و پرتلاش این مرز و بوم و بویژه آتش نشانان شهر ارومیه تبریک می گوییم و از خداوند متعال برای این عزیزان ، موفقیت و سلامتی آرزو می نماییم.

تعداد نمایش ها (40)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان