پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/یکشنبه, 15 دی,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 سردار سلیمانی از شیرمردان غیور و رادمنش روزگار و فرماندهی شجاع و سرافراز بود.
💠 ایران پر از شیر مردانی است که هرگز اجازه نخواهد داد پرچم مقاومت اسلامی بر زمین بیفتد.

دکتر علیزاده امامزاده در جلسه امروز صحن شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی موجبات تألم و اندوه فراوان ملت بزرگ و آزاده ایران گردید و چنین اقدامی از سوی جنایتکاران آمریکایی و سردمداران استکبار ، بار دیگر وجهه پلید و غیر انسانی این دولت خونخوار و ایادی صهیونیستش را برملا نمود.
💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، دکتر علیزاده امامزاده که در جلسه امروز صحن شورا سخن می گفت اذعان داشت؛ سردار شهید سلیمانی از شیرمردان غیور و رادمنش روزگار و فرماندهی شجاع و سرافراز در میدان های نبرد علیه شیطان بزرگ و دست پرورده هایش بود.فقدان این ابر مرد ، ضایعه ای دردناک است ، لکن ایران پر از چنین شیرمردانی است که هرگز اجازه نخواهد داد پرچم مقاومت اسلام بر زمین بیفتد.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش اذعان داشت: شهادت سردار رشید اسلام و یارانش را به محضر امام زمان (عج) ، مقام معظم رهبری (دامت برکاته) و مردم شهید پرور ایران تسلیت عرض می نمائیم و به یاری خداوند متعال انتقام این شهید بزرگوار را از دشمنان خواهیم گرفت.
وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فرمایشات و پیام مقام معظم رهبری پس از شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: مقام معظم رهبری در فرمایشاتشان فرمودند: سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد . دیشب ارواح طیبه شهیدان ، روح مطهر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند.سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدان های مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا ، سرانجام سلیمانی عزیز راربه مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی ترین آحاد بشر بر زمین ریخت...او نمونه برجسته ای از تربیت شدگان اسلام و مکتب امام خمینی (ره) بود و همه عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید.

تعداد نمایش ها (32)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان