پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه:  کمیته تخصصی درآمد پایدار در مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر ارومیه تشکیل می شود.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه: کمیته تخصصی درآمد پایدار در مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر ارومیه تشکیل می شود.

نویسنده: Admin/دوشنبه, 16 مهر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

 

رئیس مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه:

کمیته تخصصی درآمد پایدار در مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر ارومیه تشکیل می شود.

دکتر حسین بخشایشی رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: با توجه به مشکلات موجود ،کمیته تخصصی درآمد پایدار تشکیل می شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه، دکتر حسین بخشایشی که در جمع اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی کارمندان استان سخن می گفت اذعان داشت: در ادامه تلاشها و فعالیت های گسترده و کارشناسانه مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه ،با همدلی و همفکری شما عزیزان تلاش خواهیم کرد این فعالیت ها گسترده تر شود.

وی با اشاره به اینکه مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه در دوره ریاست دکتر علیزاده فعالیت چشمگیری از خود نشان داد گفت: مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه از اول دوره چهارم شورا تشکیل و فعالیت های خود را آغاز نمود و لذا از همه ریاست های دوره های گذشته مرکز مطالعات در جهت حفظ و ایجاد برنامه ها و کمیته های تخصصی در راستای شناسایی مشکلات و نیازهای جامعه تقدیر و تشکر می کنم.

دکتر بخشایشی همچنین در ادامه سخنانش اذعان داشت: از تمامی اساتید،فرهیختگان و صاحب نظران در راستای ارائه تفکرات مفید و بهینه و نیز ایده های سازنده دعوت بعمل می آورم تا با همدلی و همفکری بتوانیم اهداف بلند مدت را دنبال کنیم.

تعداد نمایش ها (67)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان