پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون بودجه ، امور حقوقی و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون بودجه ، امور حقوقی و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 22 مهر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون بودجه ، امور حقوقی و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: 

💠  تلاش کمیسیون حقوقی وسرمایه گذاری، ایجاد شفافیت و پاسخگویی به مطالبات شهروندان شریف اورموی از طریق قانون ودر چارچوب مسوولیت اجتماعی است

دکتر مرتضی پیری گفت: یکی از مهمترین سیاست ها و رسالت های اصلی کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه رفع موانع و دفاع از حق و حقوق شهروندان است.

💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه امروز کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورا سخن می گفت اذعان داشت: تمامی درخواست های شهروندان در کمیسیون بودجه مورد بررسی قرار می گیرد و با تمام توان اعضای کمیسیون نیز در راستای رفع مشکلات آنها تلاش و تصمیم گیری می کنند.
دکتر مرتضی پیری در ادامه سخنانش اذعان داشت: موضوع درخواست سرمایه گذار داخلی در خصوص تابلوهای تبلیغاتی و ساخت سرویس های بهداشتی در سطح شهر ارومیه در جلسه امروز کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: در جلسه امروز کمیسیون موضوع درخواست آقای محرم همتی مبنی بر واگذاری املاک خود کورد بحث و بررسی قرار گرفت.
رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: شفاف سازی از مهمترین اهداف کمیسیون بودحه است و امید است با شفاف سازی سالم و صحیح بتوانیم در راستای خدمت بی منت به مردم موفق عمل کنیم.
وی در ادامه سخنانش گفت: در جلسه کمیسیون درخواست سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری ارومیه مبنی بر تفاهم نامه موضوع احداث ساختمانهای تجاری و مسکونی در سطح شهر فی مابین شهرداری ارومیه و شرکت فن آوری و توسعه ابنیه شاهد مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با کلیات پیشنهادی طرح موافقت شد.
دکتر پیری افزود: همچنین در جلسه کمیسیون بودجه موضوع درخواست آقای رحمان نوری مبنی بر مصالحه نامه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید شهرداری ارومیه برابر قانون ۱۰۱ شهرداری مصالحه نامه بروز تنظیم و جهت اقدامات بعدی به شورای اسلامی شهر اعلام نمایند.
 رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: در جلسه کمیسیون بودجه درخواست آقای سامان خلیل پور مبنی بر صدور مجوز به تعدادی از قطعات زمین ها مورد بررسی و مقرر گردید شهرداری ارومیه گزارش تکمیلی و مکتوب را به شورای اسلامی شهر ارجاع دهد.

تعداد نمایش ها (45)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان