پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون بودجه ، امور حقوقی و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون بودجه ، امور حقوقی و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 29 مهر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون بودجه ، امور حقوقی و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 حضور پرشور مردم در اربعین حسینی ستودنی است / احیای بقعه محمد بن خلیلان تأئیدی بر اصالت شیعی شهر ارومیه است.
دکتر مرتضی پیری گفت: حضور پرشور مسلمانان در راهپیمایی اربعین حسینی نشان از وحدت، استقامت و عشق به حسین است و این حضور ستودنی است.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی  و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه سخن می گفت ضمن تسلیت اربعین حسینی اذعان داشت: از کارکنان زحمتکش شهرداری ارومیه و نیز ارگانها که موجبات مراسم پیاده روی (جاماندگان اربعین حسینی) را فراهم کردند تقدیر و تشکر می کنیم.
رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه در بخش دیگری از سخنانش افزود: احیای بقعه محمد بن خلیلان تأئیدی بر اصالت شیعی شهر ارومیه است و این بقعه بزودی از سوی شهرداری ارومیه احیا خواهد شد.
دکتر مرتضی پیری گفت: در جلسه کمیسیون امروز بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه تمامی نامه های و درخواست های شهروندان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مصوبات پیشنهادی نیز از سوی اعضای کمیسیون اتخاذ گردید.
وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: در جلسه امروز کمیسیون بودجه موضوع درخواست اداره املاک شهرداری ارومیه مبنی بر خریداری شش دانگ عرصه اعیان پلاک ثبتی باقی مانده  ۷۲ اصلی بخش یک واقع در خیابان دانشکده مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعضای کمیسیون نیز مخالف خود را نسبت به این موضوع اعلام کردند.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: موضوع درخواست شرکت تعاونی مسکن فرهنگ یک مبنی بر تقاضای واگذاری قطعه خدماتی سهم شهرداری به تعاونی مورد بررسی قرار گرفت و این موضوع نیز مورد مخالف اعضای کمیسیون قرار گرفت.
دبیر شورای اسلامی شهر ارومیه اذعان داشت: همچنین موضوع درخواست  وحید نوروزی و سرکار خانم صدیقه اسمعیلی نیز در جلسه امروز کمیسیون بودجه مورد بررسی قرار گفت و معاون شهرسازی شهرداری ارومیه نیز توضیحات لازم را به کمیسیون ارائه و پس از بررسی مقرر گردید شهرداری ارومیه نسبت به این موضوع مساعدت های لازم را طبق ضوابط انجام دهد.
دکتر مرتضی پیری گفت: در جلسه کمیسیون بودجه موضوع درخواست آقای علیرضا سرتیپی و اهالی منطقه مورد بررسی قرار گرفته و مقرر گردید شهرداری ارومیه پس از بررسی ، برابر ضوابط از اقدامات غیر قانونی جلوگیری و گزارش نهایی را به شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع دهد.
وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: درخواست شرکت حافظان گلبرگ سبز در جلسه امروز کمیسیون مطرح و کاظمی مدیر حسابداری شهرداری ارومیه گزارشات لازمه را به کمیسیون ارائه نمود.
رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: طرح ساخت سرویس‌های بهداشتی مدرن در سطح شهر از سوی سرمایه‌گذار داخلی مورد بررسی قرار گرفته و مهندس رضا کشتیبان مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری ارومیه نیز گزارشات لازم را به کمیسیون ارائه نمود.
گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون بودجه و امور حقوقی و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست دکتر مرتضی پیری و با حضور اعضای کمیسیون و مدیران شهرداری ارومیه برگزار شد.

تعداد نمایش ها (39)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان