پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری ، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون خدمات شهری ، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/یکشنبه, 14 مهر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون خدمات شهری ، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 شیوه نامه ساماندهی و یکسان سازی دکه های سطح شهر نوشته می شود / امسال اربعین حسینی پرشکوه تر از سالهای گذشته خواهد بود.

حسین پناهی گفت: مردم ایران اسلامی ثبات قدم هایشان را در دوران دفاع مقدس و زنده نگه داشتن پرچم اسلام ثابت کرده اند و امسال نیز همچون سالهای گذشته با حضور پرشور در راهپیمایی اربعین حسینی عشق به امام حسین (ع) و قدرت خود را به جهانیان نشان خواهند داد.

💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، حسین پناهی که در جلسه امروز کمیسیون خدمات شهری و گردشگری سخن می گفت ضمن تسلیت سالروز شهادت امام حسن مجتبی (ع) اذعان داشت: امروز وجود نامنطم دکه های سطح شهر موجب برهم زدن منطر و زیبایی شهر ارومیه شده اند و لذا با توجه به حساسیت کمیسیون به این موضوع شیوه نامه ساماندهی ، یکسان سازی و هم شکل سازی دکه ها از سوی شهرداری ارومیه نوشته و عملیاتی خواهد شد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: باید تلاش کنیم تا شهر را از آلودگی تصویری پاک و ساماندهی کنیم و تابلوهای شهری و تبلیغاتی زیبایی شهر ارومیه را برهم زده است.
وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: موضوع نحوه واگذاری تابلوها و نحوه قراردادهای تابلوهای تبلیغاتی باید با دقت بیشتر در راستای رعایت منظر شهری انجام گیرد.
حسین پناهی در بخش دیگری از سخنانش افزود: سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه باید توجه ویژه ای بر ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی داشته باشد و لذا شیوه نامه ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی باید با نگاه بر فناوری‌های جدید نوشته شود.
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: درخواست کانون تبلیغاتی قلم در جلسه امروز کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: در جلسه امروز کمیسیون خدمات شهری شورا همچنین درخواست رئیس اتحادیه چاپخانه داران و کانون های تبلیغاتی استان مورد بررسی قرار گرفت و علی شایگان مدیرعامل سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری ارومیه نیز توضیحات لازم را به کمیسیون ارائه کرد.
جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست حسین پناهی و با حضور اعضای کمیسیون و مدیران شهرداری ارومیه با دستور حلسه بررسی شیوه نامه ساماندهی و یکسان سازی دکه های سطح شهر برگزار شد .

تعداد نمایش ها (49)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان