پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 22 مهر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 نباید رحمت الهی به نقمت تبدیل شود / توجه به مدیریت بحران با توجه به فرا رسیدن فصل بارش / پیش بینی و پیشگیری بهترین راه حل در مقابل بلایای طبیعی است.

💠 حسین پناهی گفت: توجه به کاهش بلایای طبیعی و توجه به مدیریت بحران باید در دستور کار قرار گیرد.

💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه کمیسیون خدمات شهری شورا سخن می گفت اذعان داشت: با توجه به مصوبات ابلاغی در سال گذشته ، نتوانستیم به اهداف مورد نظر و اجرایی نمودن مصوبات کمیسیون دست یابیم.
حسین پناهی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: با توجه به نزدیک شدن فصل بارش نباید اجازه دهیم رحمت الهی به نقبت تبدیل شود و دچار بروز مشکلات به شهروندان شود.
💠 وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: ساماندهی آبهای سطحی، اصلاح کانالها، اتمام عملیات عمرانی و خدماتی با توجه به فرا رسیدن فصل بارش و سرما باید در دستور کار معاونت خدمات شهری قرار گیرد و در کنار آن توجه ویژه تری بر مدیریت بحران داشته باشد.

حسین پناهی گفت: بهترین راه پیشگیری ، اجرای مصوبات کمیسیون های تخصصی شورا است .
وی در ادامه سخنانش با اشاره به روز اسکان سالمندان و معلولین اذعان داشت: مدیریت شهری مصوبات متعددی در راستای توجه به سالمندان و معلولین ابلاغ شده است و امروز باید با نگاه یک سالمند و معلول به شهر نگاه کنیم .
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: باید نگاه ویژه ای به خواست ها و نیاز بانوان در بعد فرهنگی و اجتماعی و ورزشی داشته باشیم و نباید بانوان را از خدمات فرهنگی و ورزشی محروم کنیم.
حسین پناهی در ادامه سخنان اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون خدمات شهری ، شیوه نامه ساماندهی و مدیریت دکه های سطح شهر ارومیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و پس از بررسی های لازم به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: بسوی شفاف سازی شیوه نامه ها حرکت خواهیم کرد چون شفاف سازی شیوه نامه ها میتواند مدیریت شهری را به اهداف کلی برساند.

تعداد نمایش ها (42)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان