پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری ، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون خدمات شهری ، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 13 آبان,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون خدمات شهری ، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 امروز دنیا به سمت و سوی استفاده بهینه از طلای کثیف می رود /رفع مشکلات و معضلات سایت زباله نازلو باید در اولویت قرار گیرد / متاسفانه محدودیت های مختلف موجب عدم سرمایه گذاری در بخش استحصال انرژی از زباله شده است.

حسین پناهی گفت: امروز دنیا به سمت و سوی استفاده بهینه از طلای کثیف می رود در حالی که در شهر ارومیه متاسفانه محدودیت های مختلف موجب سرمایه گذاری در این بخش شده است.
💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی با تبریک ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی و هفته بسیج دانش آموزی اذعان داشت: امروز دشمن با فشارها ، تحریم ها و تحمیل ها در تلاش است مردم غیور و انقلابی ایران اسلامی از مسیر انقلاب واسثقلال خارج کند اما نمی داند که مردم انقلابی ایران اسلامی با این تحریم ها وفشارها شکست نخورده و نخواهند خورد و در راه مبارزه با استکبار و استکبار ستیزی ثابت قدم وجدی  بوده وهستند.
حسین پناهی در ادامه سخنانش در خصوص توجه به موضوع استحصال انرژی از زباله گفت: بارها و بارها موضوع استحصال انرژی از زباله در کمیسیون خدمات شهری مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفته است و از سرمایه گذاران داخلی و خارجی نیز جهت سرمایه گذاری در این بخش دعوت بعمل آمده است اما متأسفانه تا به امروز به نتیجه مورد نظر نرسیده است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: باید زباله را با نگاه طلای کثیف ببینیم و با استفاده از فنآوریهای روز دنیا وسیستم های مکانیزه و نیز استحصال انرژی از زباله از این  سرمایه استفاده کنیم.
وی در ادامه سخنانش گفت: امروز مشکلات و معضلات سایت زباله نازلو موجب نارضایتی شهروندان واهالی مناطق اطراف شده است و لذا شهرداری ارومیه و سازمان مدیریت پسماند شهرداری جهت رفع مشکلات و جذب سرمایه گذاری مصمم تلاش کنند.وحتی با پرداخت هزینه های فعلی دفن ومدیریت سایت برای ترغیب سرمایه گذاران استفاده کند
حسین پناهی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: بهترین راه نجات از معضلات زباله جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی است و شهرداری ارومیه نیز نسبت به فراخوان جذب سرمایه گذار اقدامات لازم را انجام دهد.

تعداد نمایش ها (38)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان