پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری ، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون خدمات شهری ، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 25 آذر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون خدمات شهری ، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 باید از موسسات خیریه و نیکوکاری حمایت و همراه و همسو با آنها بود / از موسسات خیریه باید شناخت کافی و کامل داشته باشیم / امروز موضوع سایت زباله نازلو یک موضوع بسیار مهم و حساس است و مشکلات آن هرچه سریعتر باید رفع گردد.
حسین پناهی گفت: امروز موسسات مردم نهاد با تمام توان در راستای ارائه خدمات به شهروندان در زمینه های فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی در تمامی مناطق شهر علی الخصوص مناطق محروم و کمتر برخوردار و در کنار دستگاههای اجرایی و مدیریت شهری تلاش می کنند و لذا باید از این موسسات باید حمایت و همراه و همسو با آنها بود.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی با تبریک هفته حسابدار و روز پژوهش اذعان داشت: در جلسه امروز کمیسیون خدمات شهری شورا موضوع بررسی فعالیت های موسسات خیریه و نیز همراهی دستگاههای اجرایی در رفع موانع و کاستی های فرهنگی و اجتماعی در مناطق شهری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید نمامی دستگاههای ذیربط در کنار هم و همسو با یکدیگر و در کنار هم تلاش کنند.
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: ساماندهی موسسات مردم نهاد در راستای ارائه خدمات بهینه به شهروندان و محرومان و حمایت و تقویت این مراکز و جذب خیرین خیرخواه باید در اولویت کاری تمامی دستگاههای دخیل قرار گیرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت؛ مدیریت شهری همیشه در کنار موسسات خیریه بوده و است و با تمام توان از آنها حمایت می کند.
حسین پناهی گفت؛ باید منشأءها شناسایی و بر یکدیگر کمک کنیم .
رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه افزود: باید شناخت کافی و کامل از موسسات خیریه داشته باشیم و با ایجاد همپوشانی و استفاده از ظرفیت و امکانات آنها و نیز ایجاد تفاهم نامه ها معضلات و مشکلات اجتماعی را برطرف کرد.
حسین پناهی گفت: امروز موضوع رفع مشکلات سایت زباله نازلو یکی از مشکلات و معضلات بزرگ مدیری شهری است و طی دعوتی که امروز از ناظر طرح سایت زباله نازلو داشتیم این موضوع طرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید هرچه سریعتر با حضور مشاور طرح و دستگاههای ذیربط مشکل آن رفع گردد.

تعداد نمایش ها (26)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان