پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 04 دی,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون خدمات شهری، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 ما خواهان ارائه راهکار مناسب و اصولی جهت بهبود فرآیند های قبلی هستیم تا با کمک کانون های تبلیغاتی ، شاهد منظر زیبا در سطح شهر در زمان انتخابات باشیم.
حسین پناهی گفت؛ ما خواهان ارائه راهکارهای مناسب و اصولی برای حفظ منظر شهری در زمان انتخابات هستیم.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه کمیسیون خدمات شهری ، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه سخن می گفت اذعان داشت: بر اساس انتخابات پیش روی مجلس یازدهم در خصوص کانون های تبلیغاتی که در ادوار گذشته و انتخابات آتی صورت گرفته خواستار تبلیغات منسجم ، منظم ، یکسو و استفاده همگانی از ظرفیت سازمانها و تبلیغات شهری هستیم که در خور شأن مردم شریف ارومیه باشد تا بتواند به مدیریت شهری در زمان انتخابات کمک کنید و در راستای سیاستها و اهداف فرمانداری در زمان و مهلت قانونی برای تبلیغات اقدامات شایسته ای با همکاری و همراهی کانون های تبلیغاتی انجام دهیم.
حسین پناهی در ادامه سخنانش اذعان داشت: قوانین و مقررات قانونی و نحوه انتخابات در ایام انتخابات و تبلیغات اطلاع رسانی خواهد شد تا از هرگونه خسارات احتمالی به تأسیسات و تجهیزات علائم شهری جلوگیری بعمل آید تا از چهره زشت و بی نظمی که در ایام تبلیغات کاندیداهای محترم در سطح شهر شاهد می باشیم ، جلوگیری بعمل آید.
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: از مسئولان می خواهیم تا اکیپ ویژه جهت جمع آوری تبلیغات کاندیداهای محترم در مکانهای غیر رسمی تشکیل گردد تا کاندیداها تمایلی به نصب تبلیغات در این مکانها را نداشته باشند.
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه افزود: از بسترهای بوجود آمده جهت تبادل نظر کانونهای تبلیغاتی با مدیریت شهری و مسئولان مرتبط در ایام انتخابات تقدیر و تشکر می کنم.
حسین پناهی گفت: پیشنهاد هماهنگی جهت استفاده از پتانسیل های تبلیغاتی در سطح شهر با هماهنگی فرمانداری و مدیریت شهری و نهادهای نظارتی و کاندیداها و کانونهای تبلیغاتی صورت گیرد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: استفاده از ظرفیت ناوگان حمل و نقل عمومی ، اتوبوس ، تاکسی و نیز استفاده از ظرفیت صدا و سیما و نیز دیوارهای سفید و ویترین های مغازه سطح شهر جهت جلوگیر از تخریب و برهم زدن منظر شهری یک امر ضروری است.
وی همچنین افزود: با توجه به اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک ایام عید نوروز است توجه به زیبایی و فضاسازی مناسب شهری در راستای ارومیه 2020 نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

تعداد نمایش ها (26)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان