پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری ، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون خدمات شهری ، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 09 دی,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون خدمات شهری ، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 کاهش و مدرن بودن تابلوهای تبلیغاتی باید در دستور کار قرار گیرد.
💠 شیوه نامه ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی تهیه و اجرایی خواهد شد.
💠 زنده نگه داشتن تابلوهای تبلیغاتی و توجه به رنگ آمیزی و بروز بودن آنها باید از سوی شرکت های تبلیغاتی رعایت شود.
💠 امروز بخشی از مشکلات جامعه مربوط به ایتام است و مدیریت شهری نیز با تمام توان در جهت رفع نیازها و مشکلات آنها در کنار دستگاههای ذیربط تلاش می کند.

حسین پناهی در جلسه امروز کمیسیون خدمات شهری ، محیط زیست و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت عیسی مسیح (ع) و یوالله ۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت گفت: در جلسه امروز کمیسیون موضوع ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی با حضور مدیران شهرداری و نمایندگان شرکت های تبلیغاتی مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: کاهش و مدرن بودن تابلوهای تبلیغاتی باید در دستور کار قرار گیرد و امید می رود سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری نیز در این راستا اقدامات لازم را انجام دهد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: در راستای حفظ منظر شهری شیوه نامه ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی از سوی مدیریت شهری تهیه و اجرایی خواهد شد.
حسین پناهی در ادامه سخنانش افزود؛ زنده نگه داشتن تابلوهای تبلیغاتی و توجه به رنگ آمیزی و بروز بودن آنها باید از سوی شرکت های تبلیغاتی رعایت شود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: امروز بخشی از مشکلات جامعه مربوط به ایتام است و مدیریت شهری نیز با تمام توان در جهت رفع نیازها و مشکلات آنها در کنار دستگاههای ذیربط تلاش می کند.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ارومیه اظهار داشت: درخواست شرکت ابزار تصویر نگاره و کانون تبلیغاتی بهنقش در خصوص تبلیغاتی محیطی در جلسه امروز کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.
حسین پناهی گفت؛ توجه به مکان یابی و اجرای تبلیغات محیطی در سطح شهر باید رعایت شود تا موجب برهم زدن زیبایی و منظر شهری نشود.

تعداد نمایش ها (34)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان