پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/یکشنبه, 22 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

امروز ارومیه در مسیر رشد و توسعه حرکت می کند.

حسین پناهی در جلسه امروز کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: یکی از سیاست های کلی شورای اسلامی شهر ارومیه در دوره پنجم شورا ، ارومیه 2020 است ، یعنی شهر ارومیه بعنوان شهر بین الملل گردشگری معرفی شده است و زیباسازی و چهره شهری نیز مربوط به کمیسیون خدمات شهری می باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی با تبریک ماه مبارک رمضان اذعان داشت: امروز شهر ارومیه با توجه به سیاست های کلی مدیریت شهری در مسیر رشد و توسعه حرکت می کند ، اما در بعضی از مواقع شاهد نواقصاتی هستیم که باید تلاش شود این نواقصات را نیز برطرف کنیم.

حسین پناهی در ادامه سخنانش افزود: موضوع ساماندهی ضایعات فروشان و ساماندهی مشاغل مزاحم از بزرگترین دغدغه های کمیسیون خدمات شهری است که نقش مهمی در برهم زدن سیما و منظر شهری در موضوع ارومیه 2020 دارد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: ساماندهی مشاغل مزاحم و از جمله ضایعات فروشان از بزرگترین دغدغه های کمیسیون بود که الحمدلله امروز با تلاش مدیریت شهری این موضوع رفع شده است اما آنگونه که باید موضوع ساماندهی ضایعات فروشان ضعیف عمل شده است.

وی گفت: با توجه به مشکلاتی که در برخی از خیابان های شهر از جمله امیر احمدی و خرمشهر ایجاد می شود را در راستای حل مشکلات مردم و صنوف مختلف شهری که نیاز به ساماندهی دارد را ضروری و اقدام جدی در این زمینه را مطالبات عمومی شهر و شهروندان دانست و تاکید کرد همزمان موضوع پیگیری درودگران ، فلزکاران و کهنه فروشان نیز عملیاتی شود.

جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست به ریاست حسین پناهی و با حضور حسین بخشایشی و مهندس مسعود پاکی اعضای کمیسیون ،کیامهر قائم مقام معاونت شهرسازی و معماری شهرداری ارومیه ،حافظی مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری ارومیه،اژدر حسینی قائم مقام معاونت خدمات شهری شهرداری ارومیه ، جلال زایر رضا معاون فنی و اجرائی سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری ، اصغر جعفری مسئول ساماندهی سازمان صنعت و معدن و تجارت استان و مرتضی نیک خو نماینده اتاق اصناف استان در تاریخ ۹۸/۲/۲۱ برگزار شد.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون خدمات شهری به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (13)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان