پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون عمران ، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه :

رئیس کمیسیون عمران ، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه :

نویسنده: Admin/دوشنبه, 02 دی,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون عمران ، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه :
💠 تفاهم نامه شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه با فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در راستای اجرای پروژه های مدیریت شهری به مبلغ ۳۶۵۰۰ میلیارد ریال.

مهندس عادل فتاحی ریاست کمیسیون عمران ، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه با عرض خیرمقدم حضور میهمانان و اعضای کمیسیون دستور کار جلسه را رسیدگی به نامه های واصله کمیسیون اعلام داشتند.
وی در ادامه جلسه ضمن تبریک و گرامیداشت هفته پژوهش به جامعه پژوهشی کشور و آرزوی موفقیت روز افزون به دست اندرکاران در این حوزه را خواستار شدند.
۱_ صورتجلسه مورخه ۹۸/۹/۱۲ کارگروه پیش بینی و پیشگیری از گسترش بافت های ناکارآمد حاشیه نشین و مطالعات سازماندهی کمربند سبز شهر ارومیه مورد بررسی قرار گرفت.
۲_ مصوبات مورخه ۹۸/۹/۱۰ دومین جلسه کمیته فنی شورای هماهنگی ترافیک استان بررسی گردید.
۳_ تفاهم نامه شهرداری ارومیه با فرماندهی محترم قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در مورد قطعه ۳ پروژه کمربند دوم به طول ده کیلومتر با احداث تقاطع های غیرهمسطح و انبیه شهری مسیر با برآورد اولیه مالی برابر ۵۰۰۰ میلیارد ریال.
۴_تفاهم نامه شهرداری ارومیه با فرماندهی محترم قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در خصوص احرای تقاطع های غیرهمسطح درون شهری کلانشهر ارومیه با برآورد اولیه مالی برابر ۳۰۰۰ میلیارد ریال.
۵_ تفاهم نامه شهرداری ارومیه با فرماندهی محترم قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) اجرای پل کابلی و یادمان شهید باکری با برآورد اولیه و مالی برابر یک هرار و پانصد میلیارد ریال.
۶_ تفاهم نامه شهرداری ارومیه با فرماندهی محترم قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در مورد مطالعات و طراحی و اجرای خط یک قطار شهری (تراموا) کلانشهر ارومیه به طول ۱۰ کیلومتر با ۱۴ ایستگاه برای خط یک و ۸ کیلومتر با ۱۲ ایستگاه برای خط دو بصورت EPCشامل طراحی تامین تجهیزات و ناوگان و اجرای با برآورد مالی برابر ۲۷۰۰۰ میلیارد ریال.
۷_ نامه شماره ۱۴/۹۸/۶۵۸۴۱ مورخه ۹۸/۹/۱۹ مدیرکل امور شهری و شوراهای اسنانداری در خصوص خیابان ۱۶ متری شهید فتح الهی و ۲۴ متری شهید تعاون در محله دیزج سیاوش مطرح و مقرر گردید پیرو مصوبات مکرر شورای اسلامی شهر در استناد به طرح تفصیلی جدید و قدیم و پیش بینی خیابان ۲۴ متری حد فاصل خیابان شهیدان آهندوست و دانشکده تعاون ۲ و یک و انتخاب پیمانکار برای جابجایی قسمتی از نهر و جوی برابر توافق با سازمان آب منطقه ای اظهار نظر بند ۳ نامه شماره ۹۸/۷/۱۰/۵۶۶۳ مورخه ۹۸/۹/۱۱ اداره املاک شهرداری در خصوص اعتراض اهالی ساکنین تعاونی یک متاسفانه بدون توجه به طرح تفصیلی و چند ساله بعنوان یک سند راهبردی مدیریت شهری می باشد نهایتا شورای اسلامی شهر شدیدا خواستار اجرای طرح و همکاری لازم در آزادسازی املاک واقع در ادامه خیابان تعاون یک و دو نیز در بودجه سال آتی پیش بینی و ردیف بودجه منظور شود.
نهایتا نامه های واصله به کمیسیون مورد رسیدگی و جهت طرح تائید در صحن شورای اسلامی شهر ارومیه مطرح خواهد شد.

تعداد نمایش ها (32)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان