پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون عمران ، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون عمران ، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 23 مهر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون عمران ، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 با توجه به شروع فصل بارندگی ، معابری که زیرسازی آن انجام شده است باید در اولویت اجرایی قرار گیرد / تمامی معابر خاکی که فاقد آسفالت هستند جهت تامین رفاه حال شهروندان شن ریزی و آسفالت می شوند.

مهندس عادل فتاحی گفت: با توجه به شروع فصل بارندگی ، معابری که عملیات زیرسازی آن از سوی شهرداری ارومیه انجام شده است باید در اولویت اجرایی قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه کمیسیون عمران و برنامه ریزی شورای اسلامی شهر ارومیه سخن می گفت ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی و محکوم کردن حمله ناجوانمردانه دولت ترکیه و تجاوز به خاک کشور سوریه اذعان داشت: در آستانه ایام اربعین حسینی این واقعه تاریخی شاهد حمله گسترده و ناجوانمردانه دولت ترکیه و اردوغان جنایتکار و فاشیست در تجاوز به خاک کشور سوریه و کشتار مردم مظلوم و بی دفاع آن کشور و کردها هستیم و این در شرایطی است که پس از سالها مبارزه بر علیه داعش و در هم شکستن افسانه جادوئی داعش و به خاک مالیدن پوزه این تکفیری ها با هزاران شهید و بی خانمان شدن صدها هزار نفر خیانت امریکای جهانخوار و پشت کردن به همه قوانین دموکراسی اکنون کردها خود قربانی بی تدبیری و سوء استفاده سیاسی ابر قدرت ها شدند.
مهندس عادل فتاحی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: اینجانب ضمن محکوم نمودن این جنایت خواستار مداخله سریع مجامع بین المللی در توقف عملیات و جلوگیری از کشتار مردم بی دفاع و بخصوص نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بعنوان ام القراء اسلام که همواره در طول تاریخ مدافع حقوق همه مردم ستمدیده و مظلوم در سطح جهان بوده است درخواست مساعدت داریم.
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن گرامیداشت روز جهانی نابینایان و عصای سفید و روز جهانی استاندارد و اهمیت موضوع استاندارد در جامعه بخصوص در حوزه دارو و درمان و مواد غذایی و صنعت و معدن افزود: در آستانه شروع فصل بارندگی شهرداری ارومیه معابری را که زیرسازی آن انجام شده است در اولویت برنامه کاری و اجرایی آسفالت قرار دهد تا در آینده نیازی بر زیرسازی ها و هزینه اضافی نداشته باشد.
وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: کنترل و لایروبی کانالها و زیر پلها قبل از شروع بارندگی های فصلی از سوی شهرداری انجام گیرد تا شاهد آب گرفتگی و خطر احتمالی و خسارت نباشیم.
مهندس عادل فتاحی گفت: شهرداری ارومیه در قسمت هایی از پیاده روسازی معابر که بتن پلاک شده اند و در اثر بارندگی ها مشکلاتی برای عابرین پیاده ایجاد می کند نسبت به مرمت و دوغاب ریزی آنها اقدام گردد.
رئیس کمیسیون عمران و برنامه ریزی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: کلیه حفاریهای سطح شهر برای اصلاح و مرمت قبل از تعطیلی کارخانه آسفالت و شروع بارندگی ها از سوی شهرداری ارومیه مرمت و آسفالت شود.
وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: در صورت صدور مجوز حفاری در سطح شهر مهلت پانزدهم آذرماه جهت مرمت و اصلاح حفاریهای مدنظر قرار گیرد و شرکت های خدمات رسان اقدامات لازم را در این مهلت معمول نماید.
مهندس عادل فتاحی در ادامه سخنانش اظهار داشت: معابر خاکی که فاقد آسفالت می باشند برای تامین رفاه حال شهروندان شن ریزی می شود.
وی همچنین افزود: نامه های واصله به کمیسیون در حضور اعضا و مدعوین مورد رسیدگی و جعت اقدامات بعدی به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (51)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان