پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس ڪمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه:

رئیس ڪمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه:

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 06 آذر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس ڪمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه:
از حضور پر شور مردم انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی عظیم حمایت از رهبری و اقتدار و امنیت ڪشور تقدیر و تشڪر می ڪنیم / راه اندازی نرم افزار نامگذاری ڪوچه ها و معابر شهری / توجه به معلولین و حمایت از آنها از مهمترین وظایف مدیریت شهری است.

حجت الاسلام والمسلمین دڪتر محمد خلیل پور گفت: مردم ایران اسلامی بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی حمایت از رهبری و اقتدار و امنیت ڪشور ، دشمن را در نطفه خفه ڪردند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی ڪه در جلسه امروز ڪمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه سخن می گفت ضمن تبریڪ هفته بسیج و سالروز تشڪیل بسیج مستضعفان به فرمان حضرت امام خمینی (ره) گفت: مردم شهر ارومیه با اعتراض مسالمت آمیز و مطالبه گر خود در اعتراض به گرانی فرهنگ خود را به نمایش گذاشتند ڪه جا دارد از مردم فهیم و نیروهای امنیتی و انتظامی تقدیر و تشڪر ڪنم.
وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: با توجه به مشڪلاتی ڪه در نامگذاری معابر شهری و ڪوچه پیش می آید ، راه اندازی نرم افزار نامگذاری معابر یڪ امر ضروری و مهم است ڪه باید از سوی سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری اجرایی شود.
رئیس ڪمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش اظهار داشت: در جلسه امروز ڪمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه مقرر گردید  شهرداری ارومیه تا آخر سال نسبت به نامگذاری و پلاڪ ڪوبی معابر و ڪوچه های بالای ده متر با نام مبارڪ شهدا مزین شوند.
حجت الاسلام والمسلمین دڪتر محمد خلیل پور گفت: توجه به نیازهای معلولان و حمایت از این قشر ناتوان یڪی از وظایف مدیریت شهری بوده است .
وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: در جلسه امروز ڪمیسیون علی حضرتی نماینده تیم بوچیا گزارشی از اهم فعالیت ها و مشڪلات تیم را به ڪمیسیون ارائه نمود.
وی گفت: درخواست موسسه مستمندان ارومیه ، جامعه اسلامی ڪارمندان استان و درخواست هیئت علمدار نینوا در جلسه امروز ڪمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

تعداد نمایش ها (32)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان