پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
رئیس ڪمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس ڪمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 20 آبان,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس ڪمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 حضرت محمد مصطفی (ص) با حضور پربرڪت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید / ماه ربیع الاول ماه زیبایی و شادمانی و تجلی رحمت الهی بر هستی است.

زلفعلی ابراهیمی گفت: حضرت محمد مصطفی (ص) با حضور پربرڪت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملڪوتی اسلام ، دین رحمت و عدالت بهره مند ساخت.

💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی ڪه در جلسه ڪمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه سخن می گفت ضمن عرض تبریک ولادت با سعادت حضرت محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت و عرض تسلیت و همدردی با زلزله زدگان مردم استان آذربایجان‌شرقی اذعان داشت: اینجانب ضمن همدردی با زلزله زدگان مردم استان آذربایجان‌شرقی و عرض تسلیت به خانواده های درگذشتگان حادثه ، اعلام آمادگی ڪامل شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه را برای ڪمڪ رسانی اعلام نموده و برای مجروحین از خداوند متعال آرزوی شفای عاجل داریم.
رئیس ڪمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش ضمن عرض تسلیت شهادت امام حسن عسگری (ع) و ایام آغاز امامت حضرت مهدی (عج) و ماه ربیع الاول گفت: ماه ربیع الاول ماه زیبایی و شادمانی هاست ، تجلی رحمت الهی بر هستی و ڪائنات و طلوع آفتاب حقیقت ڪه از سرزمین وحی متجلی شد و جهانی را از عطر آگاهی بخش حضورش بهره مند ساخت.
زلفعلی ابراهیمی در بخش دیگری از سخنانش ضمن عرض تبریک ولادت با سعادت امام جعفر صادق (ع) اذعان داشت: در ادامه جلسه امروز ڪمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه رسیدگی به نامه های واصله به ڪمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مصوبات پیشنهادی نیز به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (38)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان