پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
سومین کنگره ملی شعر فاطمی در ارومیه برگزار می شود

سومین کنگره ملی شعر فاطمی در ارومیه برگزار می شود

نویسنده: Admin/دوشنبه, 23 دی,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

💢سومین کنگره ملی شعر فاطمی در ارومیه برگزار می شود


♨️دبیر اجرایی سومین کنگره ملی شعر فاطمی از برگزاری سومین کنگره ملی شعر فاطمی در ارومیه خبرداد.

♨️ اکبرابوالفتحی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا افزود: سومین کنگره ملی شعر فاطمی با حضور شاعران آیینی از سراسر کشور درارومیه برگزار خواهد شد.

♨️وی با اشاره به اینکه این کنگره در 25 دی ماه سال جاری در حسینیه اعظم علی بن موسی الرضا علیه السلام ارومیه برگزار می شود، تصریح کرد: دومین دوره کنگره با حضور 20شاعر آیینی مطرح برگزار شده و امسال نیز سومین دوره کنگره ملی شعر فاطمی با حضور  ۱۱ شاعر آیینی مطرح برگزار می شود.

♨️دبیر اجرایی سومین کنگره ملی شعر فاطمی با تاکید بر اینکه در 2 دوره گذشته استقبال پرشوری از این کنگره به عمل آمد، یاد آور شد: شعر خوانی شاعران جوان در وصف اهل بیت در حضور شاعران مطرح آیینی کشور از اهداف برگزاری این کنگره است.

♨️وی به حضور چهره‌های ملی شعر آئینی در این کنگره، اشاره و خاطرنشان کرد: مداحی و سوگواری برای حضرت فاطمه زهرا (س) ، استعدادیابی و معرفی شعرای مستعد  شهر در حوزه ی ستایشگری اهل بیت (ع) و تقدیر از حاج فیروز زیرک افتخار مدح مرثیه آذربایجان و پیر غلام ابا عبدالله از جمله محورهای برگزاری این کنگره است.

♨️ابوالفتحی ادامه داد: در این کنگره شاعران برجسته وجوان از استان های تهران، آذربایجان غربی ، زنجان، ، مرکزی و آذربایجان شرقی  از جمله استاد زنجانی، کلامی، حیدری و سازگار حضور خواهند داشت.

تعداد نمایش ها (30)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان