پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
سي امين جلسه کميسيون نظارت و پيگيري شوراي اسلامي شهر اروميه برگزار شد.

سي امين جلسه کميسيون نظارت و پيگيري شوراي اسلامي شهر اروميه برگزار شد.

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 21 تیر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سي امين جلسه کميسيون نظارت و پيگيري شوراي اسلامي شهر اروميه برگزار شد.

سي امين جلسه کميسيون نظارت و پيگيري شوراي اسلامي شهر اروميه به رياست عبدالرحمن نقشين و با حضور حسين بخشايشي و زلفعلي ابراهيمي و مهندس مسعود پاکي اعضاي کميسيون ، پيمان حسن زاده دبير کميسيون هاي شورا ، حسين اشرفي معاون اقتصادي و مالي شهرداري اروميه ، سليماني رئيس اداره املاک شهرداري اروميه و جعفري مسئول امور شوراهاي شهرداري اروميه در تاريخ 97/4/16 با دستور جلسه بررسي مصوبات ابلاغي اداره املاک شهرداري اروميه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر اروميه ، در اين جلسه عبدالرحمن نقشين رئيس کميسيون نظارت شوراي اسلامي شهر اروميه ضمن عرض خيرمقدم به حاضرين گفت: اداره املاک يکي از اساسي ترين ادارات در راستاي حفظ و حراست از بيت المال است.

وي در ادامه سخنانش گفت: مديريت شهري در راستاي اينکه اداره املاک بعنوان يکي از پردرآمدترين نهاد شهرداري محسوب مي شود بايد حمايت هاي لازم را انجام دهد.

عبدالرحمن نقشين در ادامه سخنانش اذعان داشت: دقت عمل در کارها و حفظ اموال و املاک شهرداري از مهمترين وظايف اداره املاک است و بايد در راستاي تکريم ارباب رجوع و رفع مشکلات ملکي شهروندان نيز تلاش نمايد.

رئيس کميسيون نظارت شورا گفت: همه ما مي دانيم که رعايت قانون براي مردم در بعضي از موارد سخت است و چون اداره املاک يکي از قانونمندترين نهادها است مردم رضات چنداني از اين اداره ندارند و لذا بايد فکر اساسي در اين خصوص انجام داد.

وي در ادامه سخنانش افزود: اميد است مديران شهري با برخوردهاي منطقي و خوب خود با ارباب رجوع به اين موضوع مهم توجه خاصي نمايند.

عبدالرحمن نقشين در بخش ديگري از سخنانش اذعان داشت: در سي امين جلسه کميسيون نظارت به کليه مصوبات ابلاغي از سوي شوراي اسلامي شهر اروميه به اداره املاک رسيدگي و با حضور اعضا مورد بررسي قرار گرفت.

تعداد نمایش ها (164)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان