پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
سی امین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد

سی امین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 14 تیر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سی امین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد

سی امین جلسه کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست عبدالرحمن نقشین و با حضور زلفعلی ابراهیمی و مهندس مسعود پاکی اعضای کمیسیون، صادق حسین دوستی معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری ارومیه ، زینال تمایل رئیس اداره بازرسی شهرداری ارومیه، پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیون های شورا، قربانی فر رئیس مرکز آموزش شهرداری ارومیه ، جعفری مسئول امور شوراهای شهرداری ارومیه در تاریخ 97/4/9 با دستور جلسه بررسی گزارش عملکرد مدیریت آموزش شهرداری ارومیه در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی ارومیه، در این جلسه عبدالرحمن نقشین ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه و تسلیت هفتم تیر سالروز شهادت آیت الله شهید بهشتی و 72 تن از یارانش و نیز بمباران شیمیایی سردشت که عده ای از هموطنانمان در آن روز به شهادت رسیدند و نیز تبریک هفته قوه قضائیه گفت: امروز موضوع آموزش یکی از مهمترین موضوعات حساس در جامعه است و می تواند تاثیر بسزایی در دستگاههای اجرایی داشته باشد.

وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: پیشگیری از مهمترین عوامل اجرایی کمیسیون نظارت است و لذا باید توجهات بیشتری بر امر آموزش داشته باشیم چون با آموزش می توان پیشگیری انجام داد.

عبدالرحمن نقشین همچنین در ادامه سخنانش اظهار داشت: امروز متاسفانه اکثر نیروها به آگاهی های لازم برخوردار نیستند و در این میان مرکز آموزش شهرداری ارومیه وظیفه خطیری در این خصوص برعهده دارد و لذا باید آموزش های لازم را به نیروهای شهرداری ارومیه انجام دهند.

وی با تقدیر از تلاشهای معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری ارومیه اذعان داشت: معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری ارومیه و مدیریت آموزش شهرداری در راستای برگزاری کلاس های آموزش خدمات ارزنده ای انجام داده اند که جا دارد از تلاشها آنان تقدیر و تشکر نمائیم.

رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: امید است در آینده نیروهای شهرداری ارومیه از آموزش های لازم برخوردار باشند.

در ادامه جلسه مهندس حسین دوستی معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری ارومیه گزارشی از نحوه برگزاری آزمون پرسنل شهرداری ارومیه را به کمیسیون ارائه نمود.

همچنین قربانی فر مدیر مرکز آموزش شهرداری شهرداری ارومیه گزارشی از عملکرد دوره های آموزشی شهرداری ارومیه را به کمیسیون نظارت ارائه کرد.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون نظارت به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (164)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان