پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
شهردار ارومیه: برگزاری جشنواره ها در حوزه کشاورزی بستر های لازم برای بازاریابی جهانی را فراهم می کند

شهردار ارومیه: برگزاری جشنواره ها در حوزه کشاورزی بستر های لازم برای بازاریابی جهانی را فراهم می کند

نویسنده: Admin/یکشنبه, 17 تیر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

شهردار ارومیه: برگزاری جشنواره ها در حوزه کشاورزی بستر های لازم برای بازاریابی جهانی را فراهم می کند

شهردار ارومیه تاکید کرد: برگزاری جشنواره ها در حوزه کشاورزی بستر های لازم برای بازاریابی جهانی را  فراهم می کند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرارومیه؛  محمد حضرت پور با حضور در برنامه زنده رادیویی شهریمیز با اشاره به برگزاری جشنواره های متنوع در بخش کشاورزی، بیان کرد:  جشنواره ها  با هدف توسعه صنعت گردشگری و جذب سرمایه گذار، ایجاد شور و نشاط اجتماعی و حمایت از کشاورزان و توسعه صنعت کشاورزی بویژه در بخش صادرات در این بخش برگزار می شود .

 وی با بیان اینکه آذربایجان غربی و به ویژه شهرستان ارومیه به عنوان قطب کشاورزی در کشور مطرح و از ظرفیت های بالقوه ای در این بخش  برخوردار است،  گفت:  یکی از راهبردهای افق 1404 شهر ارومیه ( شهری برخوردار از اقتصاد پویا )که در راستای تحقق این مهم در بخش محصولات کشاورزی، برگزاری جشنواره های  میوه های فصلی و به ویژه انگور و سیب در بازاریابی این محصولات و در نتیجه رونق اقتصادی بسیار موثر است .

حضرت پور با اعلام اینکه برگزاری جشنواره ها در حوزه کشاورزی بستر های لازم برای بازاریابی جهانی را  فراهم می کند، اظهار کرد:  با توسعه زیر ساخت های  لازم در بخش کشاورزی  شاهد رفع  مشکلات این قشر از جامعه خواهیم بود.

وی برخورداری آذربایجان غربی از امتیازی به نام صنعت کشاورزی را بسیار با اهمیت دانست  و گفت:   نقش رسانه ها  در پر رنگ کردن  این مهم و همچنین تعامل و همگرایی باعث توسعه صنعت کشاورزی  و در نتیجه رونق اقتصادی می شود .

شهردار ارومیه بیان کرد: امسال تولیدات زرد الو بر اساس پیش بینی ها به 26 هزار تن می رسد  که با  زمینه سازی بسترهای لازم چون برگزاری جشنواره های میوه های فصلی در معرفی این محصول و سایر محصولات فصل تابستان چون گیلاس  در معرفی این محصول و توسعه صادرات آن گام برداشته ایم.

وی خاطر نشان کرد:  شهرداری ارومیه  به عنوان متولی فروش محصولات کشاورزی  با فراهم سازی بسترهایی لازم سعی در توسعه  آن دارد .

شهردار ارومیه  گفت:  سال گذشته با بازاریابی محصولات کشاورزی توانستیم در حوزه سیب ، 300 هزار تن صادرات سیب  و 35 هزار تن انگور داشته باشیم و این مهم با تعامل وهمگرایی در حوزه صادرات محصولات کشاورزی به ویژه سیب و انگور در رتبه برتر قرار بگیریم.

وی  تاکید کرد:  توسعه کشاورزی  کاهش بیکاری و به ویژه کاهش اسیب های اجتماعی  را در استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه را رقم می زند.

شهردار ارومیه با بیان اینکه استان آذربایجان غربی  ظرفیت بسیاری در حوزه گردشگری دارد، بیان کرد:  وجود پتانسیل های بالا در حوزه گردشگری باعث شده که در تیرماه امسال  شاهد جشنواره های  بسیاری چون جشنواره میوه  های فصلی،  پاراگلایدر ، همایش شوراهای اسلامی کشور و معاونین امور مالی شهرداری های کشوردر ارومیه باشیم.

تعداد نمایش ها (189)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان