پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
محمد حضرت پور شهردار ارومیه:  توسعه شهر ارومیه در سایه همگرایی و تعامل / به همڪاری خود با قرارگاه خاتم الانبیا(ص) ادامه می دهیم

محمد حضرت پور شهردار ارومیه: توسعه شهر ارومیه در سایه همگرایی و تعامل / به همڪاری خود با قرارگاه خاتم الانبیا(ص) ادامه می دهیم

نویسنده: Admin/شنبه, 09 آذر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

محمد حضرت پور شهردار ارومیه:

توسعه شهر ارومیه در سایه همگرایی و تعامل / به همڪاری خود با قرارگاه خاتم الانبیا(ص) ادامه می دهیم

شهردار ارومیه گفت: توسعه و آبادانی شهر ارومیه در سایه همگرایی و تعامل رقم خورده است

 محمدحضرت پور در آیین افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سالن آمفی تئاتر سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری ارومیه بیان ڪرد:  پرسنل مجموعه بزرگ شهرداری ارومیه با تبعیت از تفڪر بسیجی با هدف توسعه و عمران شهری بصورت شبانه روزی همواره تلاش می ڪنند و جهت ایجاد رفاه و رضایتمندی مردم با وجود مشڪلات هیچ وقت احساس خستگی نمی ڪنند.
وی با تشڪر از اصحاب رسانه، بیان ڪرد: اصحاب رسانه همواره در انعڪاس فعالیت های شهری تلاش ڪرده و اگر هم نقدی داشته اند در جهت توسعه شهری و رفع مشڪلات بوده است .
حضرت پور عنوان ڪرد:  فضای نقد در داخل مجموعه شورای اسلامی شهر نیز است و این نقدهای سازنده، توسعه شهر را رقم زده است .
وی با تاڪید بر اینڪه توسعه و آبادانی شهر ارومیه در سایه همگرایی و تعامل رقم خورده است، اظهار ڪرد: دستگاه های اجرایی  استان نیز در ڪنار مدیریت شهری ارومیه در به سرانجام رساندن پروژه های شهری نقش داشته اند.
شهردار ارومیه با اشاره به تلاش های تڪ تڪ پرسنل تلاشگر شهرداری ارومیه در اجرای پروژه عمرانی و تشڪر از انها بیان ڪرد:  وجود سازمان های متعدد شهرداری یڪ نعمت بزرگ برای مدیریت شهری ارومیه است .
وی ادامه داد:  ڪلنگ زنی ڪمربندی دوم ارومیه، افتتاح پارڪ سلامت و همچنین دو پارڪ دیگر، افتتاح سه فرهنگسرا، 5 سرویش بهداشتی و اجرای 6 ڪیلومتر ڪانال سنگی با هدف ساماندهی آب های سطحی به مناسب گرامیداشت هفته بسیج  و با ارزش 3012 میلیاردریال صورت گرفت .
شهردار ارومیه با بیان اینڪه 65 میلمتر بارندگی در 24 ساعت شبانه روز صورت گرفته است، عنوان ڪرد:  با  ایجاد ڪانال با هدف ساماندهی آب های سطحی نگذاشته ایم یڪ ذره آب به داخل منازل شهروندان وارد شود .
وی یادآوری ڪرد:  ڪل پروژه هایی اجرایی در سطح شهر ارومیه در سایه همراهی و تعامل انجام شده است .
شهردار ارومیه بیان ڪرد:  تمام مدیران با تفڪر بسیجی سعی دارند رضایتمندی مردم را ڪسب ڪنند.
وی گفت: امید است در مسیر تفڪر بسیجی گام برداریم و همچنان خدمتگزار بی منت و صادق برای مردم باشیم تا رضایتمندی آنان حاصل شود.
شهردار ارومیه خاطرنشان ڪرد: به همڪاری خود با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) ادامه می دهیم و در این راستا شش تفاهم نامه جدید امضا ڪردیم.

تعداد نمایش ها (43)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان