پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 10 مهر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

 سیاست هماهنگی و هم افزایی در جهت مدیریت ایده ال / شورای هماهنگی روابط عمومی های شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه تشکیل می شود.

اکبر ابوالفتحی گفت: در راستای افزایش همکاریها و همفکریها و نیز انسجام در برنامه های  کلی مدیریت شهری شورای هماهنگی روابط عمومی های شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه تشکیل می شود.
 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی های شورا و شهرداری با سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه سخن می گفت اذعان داشت: امروز روابط عمومی در اجرای و شناسایی و معرفی اقدامات ارزنده مدیریت شهری نقش مهمی را ایفا می کنند و با تمام توان در راستای پیشبرد سیاست ها و اهداف مدیریت شهری در حال خدمت می باشند که جا دارد از این عزیزان تقدیر و تشکر نمائیم.

مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه در بخش دیگری از سخنانش افزود: تعامل ، همفکری و ایده های نو در بین روابط عمومی ها می تواند نقش بسیار ارزنده ای در پیشبرد اهداف و نیز آگاهی مردم از عملکرد و فعالیت مدیریت شهری داشته باشد و در کنار آن نیز باید نقش و جایگاه روابط عمومی در دستگاهها حفظ شود.
وی شناسایی نیازهای شهروندان ، تحقق پذیری برنامه های شهری ، افزایش تعامل ، جلوگیری از برنامه های متفرقه و اجراهای ناکارآمد ، صرفه جویی در هزینه ها و زمان را از مهمترین اهداف نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی ها عنوان کرد.  

تعداد نمایش ها (52)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان