پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
مشروحی از سخنان دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه صحن شورا :

مشروحی از سخنان دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه صحن شورا :

نویسنده: Admin/یکشنبه, 08 دی,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مشروحی از سخنان دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه صحن شورا :

💠 در ایام سالروز ولادت حضرت عیسی مسیح (ع) و آستانه سال جدید میلادی قرار داریم ، چهارشنبه  گذشته با ۲۵ دسامبر و روز کریسمس سالروز ولادت پیام آور صلح و دوستی ، مهربانی و محبت حضرت عیسی (ع) مصادف بودیم ، پیامبری که تولد ، زندگی ، وفات یا عروجش همه معجزه و موغطه بود ، حدیثی به آن حضرت منسوب است که می فرماید: موعظه نکنید ، به گونه ای زندگی کنید که دیدنتان اندرز و موجب تحول مثبت در دیگران باشد.
💠 مولانا نیز می گوید: 
ای لقای تو جواب هر سؤال 
پرسش از تو حل شود بی قیل و قال
💠 در قرآن و احادیث معصومین علیهم السلام بالاترین تکریم نسبت به حضرت مسیح و مادر گرامی اش حضرت مریم (س) اظهار شده است.سوره ای بنام مریم نامگذاری شده ، در سوره آل عمران و سوره مریم نسبت به ولادت حضرت عیسی (ع) توجه و آیاتی در این رابطه نازل شده است و در سوره صف از مسیح بعنوان بشارت دهنده رسالت حضرت پیامبر (ص) یاد شده است.
💠 امید که میلاد حضرت مسیح (ع) برای همه انسان ها و هموطنان مسیحی مبارک و خجسته باشد.
💠 حدیت مهم و معروفی از حضرت عیسی (ع) نقل شده که می فرماید؛ وارد ملکوت هستی نمی شود مگر کسی که به ولادت دوباره نائل شده باشد و این ولادت دوباره با تحول در علائق و گرایشها محقق می گردد.
💠 صبح امروز با خبر شدیم آیت الله شمس خراسانی از شاگردان برجسته امام خمینی (ره) و علامه طباطبائی از دنیا رفته اند که برای آن بزرگوار نیز رحمت واسعه خدا را مسئلت می کنیم.
💠 امام خمینی (ره) در سال ۱۳۵۸ دستور تشکیل نهضت سواد آموزی را دادند و بمناسبت این روز در بخشی از پیام خود فرمودند؛ تعلیم و تعلم عبادتی است که خداوند تبارک و تعالی ما را بر آن دعوت فرموده است...

تعداد نمایش ها (34)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان