پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و ‏آله :

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
آرشیو مقالات
دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه صحن شورا گفت:

دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه صحن شورا گفت:

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 18 دی,1397/دسته ها: اخبار, مقالات

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 

🌐 دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه صحن شورا گفت:
🔸 قیام ۱۹ دی ۵۶ جرقه انقلاب بود که موجب قیامی همگانی و مبارزات گسترده شد.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: شهر مقدس قم در تاریخ انقلاب همواره بعنوان پایگاه اصلی و سازمان دهنده قیام و مبارزه علیه نظام ستم شاهی بشمار می رفته است.
دکتر علیزاده امامزاده که در جلسه امروز صحن شورای اسلامی شهر ارومیه سخن میگفت با اشاره به ۱۹ دی ماه سالروز قیام مردم قم اذعان داشت: وجود حوزه علمیه و روحانیت  در شهر قم در امر قیام و مبارزه بر علیه طاغوت نقش بسزایی داشت و آغاز مبارزه و نیز رهبری مردم توسط امام خمینی (ره) در همین شهر صورت پذیرفت.
وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: پس از قیام خونین ۱۵ خرداد ۴۲ نام شهر مقدس قم بعنوان مرکز اصلی و هدایت کننده مبارزات بر سر زبانها افتاد و پس از چهارده سال ، قیام ۱۹ دی ۱۳۵۶ که آن را « جرقه انقلاب » نیز نامیده اند بار دیگر موجب قیامی همگانی و مبارزاتی گسترده شد.
دکتر علیزاده امامزاده گفت: مقام معظم رهبری درباره جایگاه شهر قم در پیروزی انقلاب اسلامی می فرماید: « برای ساختن یک بنا ، اول باید پایه های محکم آن را کار گذاشت. هر چه بنا بزرگتر و سنگین تر و ماندگارتر باشد ، پایه های آن محکم تر و قوی تر و شکست ناپذیرتر خواهد بود....قم یک ذخیره الهی برای اسلام بود .»
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه همچنین با اشاره به ۱۶ دی سالگرد حادثه تلخ نفتکش ایرانی گفت: ۱۶ دی سالگرد حادثه تلخ نفتکش ایرانی که همراه با خدمه در دل آب میان آتش سوخت ، کشتی پس از ۹ روز سوختن در آتش در نهایت غرق و پیکر ۲۹ نفر از فرزندان ایران زمین پیدا نشد .به یاد عزیزانی که از عرشه تا عرش ذره دود شدند و دریا آرامگاه ابدی شان شد.

تعداد نمایش ها (156)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال تلگرامی

 

آمار بازدید
دی ان ان