:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
استاندار آذربایجان غربی: شوراها نماد وحدت هستند/لزوم افزایش تعامل و همکاری بین شوراها

استاندار آذربایجان غربی: شوراها نماد وحدت هستند/لزوم افزایش تعامل و همکاری بین شوراها

نویسنده: Admin/یکشنبه, 09 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

استاندار آذربایجان غربی:

شوراها نماد وحدت هستند/لزوم افزایش تعامل و همکاری بین شوراها

ارومیه- استاندار آذربایجان غربی از شوراهای اسلامی به عنوان نماد وحدت، همدلی و مشارکت مردمی در عمران و آبادی شهرها و روستاها نام برد.

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، محمد مهدی شهریاری عصر یکشنبه در مراسم بزرگداشت روز شوراها با بیان اینکه شکل گیری شورا های اسلامی یکی از بزرگترین دستاورد های انقلاب اسلامی است افزود: شورا های اسلامی نماد وحدت و همدلی و مشارکت مردمی در عمران و ابادانی شهر ها و روستاها هستند.

وی با بیان اینکه تشکیل شوراهای اسلامی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی به شمار می رود اظهارداشت: شهر ارومیه با توجه به قرار گرفتن در موقعیت جغرافیایی خاص، می تواند موفقیت های بیشتری را در عرصه های مختلف کسب کند،امیدواریم با طرح های بزرگ عمرانی که در این شهر در حال اجراست و همچنین با مشارکت و همراهی مردم، در آینده نزدیک ارومیه به یکی از بهترین و پیشرفته ترین شهرها و به قطب گردشگری کشور تبدیل شود.

وی ادامه داد: استانداری و مدیران دستگاههای اجرایی در کنار شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر استان هستند تا بتوانیم با این هماهنگی و همدلی، گام های مثبت و اساسی برای رشد و توسعه استان برداریم.

شهریاری با اشاره به اهمیت شوراها در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران گفت: یکی از مهمترین موضوعات در انقلاب اسلامی شوراهای اسلامی شهر و روستا است.

استاندار آذربایجان غربی شوراها را عامل همبستگی، مشارکت مردم و سازمان های مردم نهاد در شهرداری عنوان کرد و افزود: شوراها می توانند در بالا بردن رضایتمندی مردم نقش ایفا کنند.

استاندار آذربایجان غربی در ادامه به فضای مناسب تعامل بین شورای اسلامی شهر و شهرداری اشاره کرد و گفت: اتفاقات خوبی در چند سال گذشته در مدیریت شهری ارومیه  روی داده است  که همه به نیکی از آن یاد می کنند و معاون اول رئیس جمهور نیز در سفر اخیر خود از تحولات شگرف عمرانی ارومیه می گفت.

وی در ادامه از طرح های بزرگ شهرداری در راستای توسعه شهر ارومیه گفت و تاکید کرد: تعامل و همدلی بین استانداری، شهرداری و شورای اسلامی  می تواند توسعه شهر ارومیه با سرعت بیشتری به پیش ببرد و این شهر را زیباتر از قبل کند.

در این مراسم از اعضای چهار دوره شورای اسلامی شهر ارومیه و روسای ادوار شورای اسلامی شهر و شهرداران چهار دوره شورا تجلیل بعمل آمد.

منبع : خبر گزاری مهر

تعداد نمایش ها (190)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان