Search
:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
بازدید سرزده اعضای کمیسیون نظارت از حوزه مالی شهرداری ارومیه

بازدید سرزده اعضای کمیسیون نظارت از حوزه مالی شهرداری ارومیه

نویسنده: Admin/دوشنبه, 16 اسفند,1395/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بازدید سرزده اعضای کمیسیون نظارت از حوزه مالی شهرداری ارومیه

در شصت و یکمین جلسه کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه اعضای کمیسیون ضمن بازدید از حوزه مالی شهرداری به بررسی میزان کیفی اجرای مصوبات شورای اسلامی شهر ارومیه به بررسی روند فعالیت و برخی موانع و مسائل موجود در این حوزه پرداختند .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه : جلسه کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر به ریاست حجت الاسلام والمسلمین محمد خلیل پور با حضور اعضای کمیسیون ، اشرفی مدیر مالی شهرداری ، جعفری مسئول امور شوراها و حقیقی مسئول پیگیری مصوبات شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن بازدید از حوزه مالی شهرداری  و ضمن بررسی میزان کیفی اجرای مصوبات شورای اسلامی شهر ارومیه و بررسی روند فعالیت و برخی موانع و مسائل موجود در این حوزه برگزار گردید که اعضاء حاضر ضمن بحث و گفتگو به بیان نکته نظرات و دیدگاههای خود در خصوص مسائل مطروحه پرداختند . 

اعضای کمیسیون و هیئت همراه در ابتدا با حضور در دفتر مدیر مالی شهرداری مرکزی باعرض خسته نباشید و خداقوت ، ضمن بررسی میزان کیفی اجرای مصوبات شورای اسلامی شهر ارومیه به بررسی روند فعالیت و برخی موانع و مسائل موجود در این حوزه پرداختند .

حجت الاسلام محمد خلیل پور رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه در جریان این بازدید ضمن عرض سلام و خسته نباشید از فعالیتها و تلاشهای صورت گرفته در حوزه مالی شهرداری ارومیه علی الخصوص راه اندازی سیستم هوشمند پرداخت الکترونیکی عوارض قدردانی نمود .

رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه هدف از این سلسله بازدید ها را  صرفا  عرض خسته نباشید به همکاران محترم شهرداری و در کنار این مهم بررسی روند اجرای مصوبات شورای اسلامی شهر ارومیه در جهت تسهیل روند خدمت رسانی به شهروندان عزیز اعلام نمود .

حجت الاسلام محمد خلیل پور همچنین با تاکید بر برنامه ریزی جامع مسئولین شهرداری جهت تحقق  بودجه سالیانه خواستار پیش بینی متناسب بودجه برابر عملکرد واقعی شهرداری در سال قبل با در نظر گرفتن زیرساختهای موجود در تحقق عملی آن طی سال آتی گردید .

خلیل پور با تشریح اقدامات انجام شده در جلسات قبلی کمیسیون نظارت در خصوص اتخاذ راهکارهای مناسب در شناسایی و وصول مطالبات شهرداری ارومیه بر لزوم توجه ویژه مسئولین به این مطالبات بویژه در این شرایط رکود اقتصادی حاکم بر جامعه با انسجام و تعامل تمامی واحدها تاکید کرد.

مهندس عادل فتاحی دیگر عضو این کمیسیون نیز ضمن قدردانی و تشکر از اقدامات انجام گرفته در حوزه مالی اظهار داشت : یکی از مهمترین وظایف حوزه مالی تامین اعتبار برای آزاد سازی معابر سطح شهر می باشد که جهت حصول نتیجه مطلوب در این بخش تعامل و همکاری حوزه مالی و اداره املاک امری ضروری و مهم است .

مهندس فتاحی همچنین با بیان برخی اقدامات انجام شده در حوزه اداره املاک خواستار اولویت بندی آزاد سازی معابر به ترتیب مراجعین و پرداخت مطالبات شهروندان بدون هیچگونه تبعیض در چهارچوب اصول و ضوابط اداری در تمامی موارد گردید .

در ادامه جلسه هریک از اعضاء حاضر در جلسه ضمن بیان نکته نظرات و دیدگاههای خود بر لزوم تعامل تمامی واحدها جهت اتخاذ راهکارهای لازم در جهت رفع مشکلات شهروندان تاکید کردند .

در پایان جلسه مقرر گردید :

*  شهرداری ارومیه تمهیدات لازم را در خصوص تدوین بودجه شهرداری با کمترین ضریب خطا و بهره مندی از تمامی افراد صاحب نظر در این حوزه را در دستور کار خود قرار دهد .

*  با توجه به رکود حاکم بر جامعه شهرداری ارومیه ضمن اتخاذ سیاستهای تشویقی و اتخاذ سیاستهای اصولی از حداکثر توان خود جهت وصول مطالبات شهرداری ارومیه درراستای توسعه و عمران بیش از پیش و اتمام تمامی پروژه های نیمه تمام استفاده نماید .

*  تمامی مساعدتهای زیر 5 میلیون تومان به مساجد تا پایان سال جاری پرداخت گردد .

موضوعات مطرح شده در کمیسیون جهت تصویب و اتخاذ تصمیم نهایی در صحن شورا مطرح خواهد شد.

تعداد نمایش ها (69)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان