:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
بیست و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/شنبه, 15 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بیست و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد خلیل  پور و با حضور دکتر مرتضی پیری و عبدالرحمن نقشین اعضای کمیسیون، اکبر ابوالفتحی مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، پیمان حسن زاده دبیر جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه ، علی وقاری مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه، احد یوسفی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه و رئیس و اعضای شورای هیئات مذهبی شهرستان ارومیه با موضوع دستور جلسه بررسی نامه های کمیسیون و درخواست شورای هیئات مذهبی شهرستان ارومیه در تاریخ 97/2/10 در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین و تبریک اعیاد شعبانیه و نیز قدردانی از ریاست شورای اسلامی شهر و عوامل اجرایی مراسم تجلیل از پیشکسوتان مدیریت شهری گفت: امید است با توجه به ارزشمند بودن مراسم و مباحث در دیگر زمینه ها نیز شاهد چنین حرکات فرهنگی باشیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه اذعان داشت: امروز شهرداری ارومیه در کنار فعالیت های عمرانی و خدمات ،نگاه ویژه ای به مباحث فرهنگی و نشاط اجتماعی دارد و با توجه به مصوبات شورا، شاهد برگزاری جشنواره ها در هر ماه خواهیم بود .

وی با تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان گفت: روز جوان بر تمامی جوانان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم جوانان کشور همچنان که در هشت سال دفاع مقدس با الگوگیری از جوانان کربلا حامی ولایت و دین و اسلام و شرف شدند جوانان امروز نیز چنین باشند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور در بخش دیگری از سخنانش ضمن تبریک ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) اظهار داشت: امیدوارم با ظهور حضرت آقا مردم در آرامش و آسایش کامل بسر ببرند و تمامی ادیان الهی و غیر الهی به منجی عالم بشریت اعتقاد دارند و بر اساس آن امید به زندگی دارند.

وی در ادامه سخنانش گفت: شورای اسلامی شهر ارومیه همیشه در کنار و همپای هیئت های مذهبی بوده و خواهد بود و در راه خدمت به ائمه اطهار و امام حسین (ع) افتخار می کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا در ادامه سخنانش گفت: در بیست و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه موضوع درخواست هیئات شورای مذهبی مورد بررسی و جهت تصویب نهایی به صحن شورا ارجاع داده شد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور با اشاره به اینکه با هیئت های مذهبی ،کانون ها فرهنگی و بسیج می توان در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن ایستادگی کرد گفت: کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا با تمام توان در راه خدمت به ائمه اطهار در کنار هیئت های مذهبی بوده و خواهد بود و لذا باید تلاش کنیم در راستای انسجام و نظم بخشیدن به هیئت های مذهبی و فرهنگی اتحاد را در بین آنان به وجود آوریم چون اگر اتحاد و انسجام نباشد ،پیشرفت و ایستادگی هم وجود نخواهد داشت.

در پایان هر یک از اعضای شورای هیئات مذهبی شهرستان ارومیه نظرات و پیشنهادت خود را ارائه نمودند.

همچنین خیبر شریفی رئیس هیئات مذهبی شهرستان ارومیه گزارشی از فعالیت های هیئت های مذهبی را ارائه نمود.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (234)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان