:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
بیست و سومین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و سومین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 18 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بیست و سومین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و سومین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد خلیل پور و با حضور عبدالرحمن نقشین عضو کمیسیون ،پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیون های شورا، اکبر ابوالفتحی مدیر روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه، علی وقاری مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه،احد یوسفی مدیرعامل سازمان فرهنگی،ورزشی و اجتماعی شهرداری ارومیه،ناصر رکاب مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه با دستور جلسه بررسی نامه های کمیسیون و نیز بررسی ترکیب تیم های والیبال شهرداری ارومیه در لیگ برتر در تاریخ ۹۷/۲/۱۷ در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه،در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تبریک اعیاد شعبانیه و هفته معلم گفت: امروز هر زمان جایگاه آموزش و معلم در جامعه و در بین خانواده ها حفظ شود در واقع ارزشهای جامعه از بعد فرهنگی و اجتماعی حفظ خواهد شد.

وی همچنین در ادامه سخنانش اذعان داشت: یکی از مهمترین مشکلاتی که امروز وجود دارد بی توجهی به معیشت معلمان است که متأسفانه مورد بی مهری قرار گرفته اند و در نهایت دشمن اگر بخواهد کشوری را نابود و نفوذ نماید بر آموزش و خانواده آن کشور فکر و حمله می کند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور در بخش دیگری از سخنانش افزود: امروز توجه به ارزش ها و جایگاه معلمان باید مورد توجه جدی قرار گیرد اما متاسفانه امروز به آموزش و پرورش و جایگاه واقعی آن ارزش نگذاشته ایم و به تبع آن فردا نتیجه نامطلوب آن را در جامعه خواهیم دید.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش گفت: در بیست و سومین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی ،مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه از آخرین وضعیت تیمهای والیبال شهرداری ارومیه گزارش کاملی را ارائه نمود.

وی در ادامه سخنانش گفت: موضوع تیم داری حرفه ای یکی از مهمترین موضوعات ورزشی شهر ارومیه است که باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه در نحوه تیم داری و انتخاب سرمربی و بازیکنان دقت بیشتری بعمل آورد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه با تاکید بر اینکه مراسم بزرگداشت حماسه سوم خرداد و استقبال از ماه مبارک رمضان در شهر ارومیه باید به صورت گسترده در تمامی مناطق شهر ارومیه برگزار گردد افزود: شهرداری ارومیه و سازمان فرهنگی،اجتماعی شهرداری ارومیه در راستای بزرگداشت حماسه سوم خرداد و استقبال از ماه مبارک رمضان با تمام توان وارد عمل شده و این مراسمات را بصورت باشکوه در تمامی مناطق شهر ارومیه برگزار نماید.

وی در ادامه سخنانش از توجه ویژه شهرداری ارومیه به اوقات فراعت جونان و پرسنل شهرداری ارومیه در تعطیلات تابستانی گفت: توجه به تامین اوقات فراغت جوانان،برگزاری بازیهای بومی در فرهنگسراهای شهرداری ارومیه، برگزاری جام رمضان پرسنل شهرداری ارومیه و برگزاری جشنهای تکلیف فرزندان شهرداری ارومیه از مهمترین برنامه های سالجاری سازمان فرهنگی،اجتماعی شهرداری ارومیه خواهد بود.

همچنین در بیست و سومین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه مقرر گردید سازمان زیبا،منطر و فضای سبز شهرداری ارومیه جهت تجهیز پارک حلاوت کار برای استفاده بهینه پرسنل شهرداری ارومیه در ماه مبارک رمضان و فصل تابستان هرچه سریعتر اقدامات لازم را انجام دهد.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (221)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان