:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
بیست و هشتمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و هشتمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 14 تیر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بیست و هشتمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و هشتمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست حسین پناهی و با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور و حسین بخشایشی اعضای کمیسیون، محمد ستارپور مشاور شورا در امور خدمات شهری ، پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیون های شورای اسلامی شهر ارومیه ، احد یوسفی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه و مدیران فرهنگسراهای شهرداری ارومیه با دستور جلسه بررسی اهم فعالیت های فرهنگسراهای شهرداری ارومیه در تاریخ 97/4/9 در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ،در این جلسه حسین پناهی رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین و تسلیت حضرت حمزه و وفات جضرت عبدالعظیم حسنی که در ساخت بناهای تاریخی و مذهبی نقش موثر و بسزایی داشتند و نیز گرامیداشت روز مبارزه با سلاحهای شیمیایی گفت: کشور ایران و شهر ارومیه یکی از عمده نقاطی بودند که در جنگ تحمیلی مورد حملات زیادی از سوی دشمنان قرار گرفتند و بی شک مقاومت سربازان اسلام در طول تاریخ مثال زدنی و تاریخی بوده است.

وی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه باید موضوع دین باوری و اسلام محوری را مورد توجه قرار دهیم اذعان داشت: امروز در جامعه باید به دین باوری و اسلام محوری توجهات بیشتری قرار گیرد و فرهنگ پهلوان محوری نیز در بین مردم رواج پیدا کند.

حسین پناهی در ادامه سخنانش افزود: امروز حمایت از کالای ایرانی نباید به یک شعار تبدیل شود بلکه باید یک عمل جدی در بین مسئولین و مردم باشد.

وی با اشاره به موضوع محله محوری فرهنگسراها گفت: امروز موضوع فعالیت های فرهنگسراها یک موضوع بسیار مهم و اساسی است و لذا باید به فرهنگسراها با دید محله محوری نگاه کنیم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش اظهار داشت: فرهنگسراها می توانند شکاف بین مردم و مسئولین را رفع کنند و لذا فرهنگسراها نیز باید توجه جدی به موضوعات اجتماعی،خدمات شهری و محیط زیست داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: باید تلاش کنیم تا میزان مشارکت مردم در خدمات شهری را افزایش دهیم و آگاهسازی مردم به قانون شهروندی باید از سوی فرهنگسراها اطلاع رسانی شود.

وی همچنین در ادامه سخنانش اظهار داشت: اگر امروز مردم مدیریت شهری را یاری نکنند بی شک هم مردم و هم شهر دچار مشکل خواهد شد و لذا از شهروندان می خواهیم مدیریت شهری را همچون گذشته تنها نگذاشته و در کنار ما باشند.

حسین پناهی در بخش دیگری از سخنانش گفت: مردم شهر ارومیه در مهمان نوازی و مهمان پذیر زبان زد عام و خاص است و لذا باید به اخلاق شهروندی و رفتار شهروندی توجهات اساسی داشته باشیم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری همچنین به استفاده از وسایل نقلیه عمومی از سوی شهروندان ، معرفی شهروند نمونه در راستای تشویق شهروندان به رعایت قوانین شهروندی ، توزیع عادلانه فضاهای ورزشی در بین محلات، ارائه برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت فرهنگسراهای شهرداری ارومیه ، طرح تعویض کتاب های کهنه با کتاب های تازه از سوی فرهنگسراها ،فرهنگ سازی تفکیک زباله از مبدا در بین مردم از سوی فرهنگسراها را تاکید نمود.

شایان ذکر است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (169)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان