:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
بیست و هشتمین جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری ،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و هشتمین جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری ،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 07 تیر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

بیست و هشتمین جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری ،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

بیست و هشتمین جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست مهندس محمدخالد حاتمی و با حضور حسین بخشایشی،عبدالرحمن نقشین و دکتر محمدرضا علیزاده امامزاده اعضای کمیسیون، رضا کشتیبان مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری ارومیه و.پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیون های شورا در تاریخ ۹۷/۴/۲ با دستور جلسه بررسی شیوه نامه سرمایه‌گذاری در شهر ارومیه در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ،در این جلسه مهندس محمد خالد حاتمی ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین و تبریک عید سعید فطر و تبریک هفته قوه قضائیه گفت: بحث سرمایه گذاری یک موضوع بسیار اساسی در تمامی بخش های موجود است و امروزه باید به این موضوع نگاه تخصصی داشته باشیم.

وی در ادامه سخنانش گفت: جذب توریست، گردشگر و سرمایه گذار داخلی و خارجی برای شهر ارومیه نه تنها برای شهر بلکه برای استان نیز می تواند موثر باشد و ما با استفاده از موقعیت جغرافیایی استان و طبیعت خدادادی می توانیم در جذب سرمایه گذار موفق عمل کنیم .

مهندس محمد خالد حاتمی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: اگر امروز مصوبات اولین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه اجرایی می شد شاهد تحولات چشمگیری در بخشهای سرمایه گذاری و گردشگری می توانستیم داشته باشیم.

وی در ادامه سخنانش گفت: امروز متاسفانه با توجه به ضعف بعضی از دستگاههای اجرایی ،شهر ارومیه دچار رکود توریستی و گردشگری شده است و لذا باید در راستای برطرف نمودن ضعف ها و کاستی ها تلاش کنیم و باید زیرساخت های لازم و ظرفیت های طبیعی،گردشگری و سرمایه‌گذاری استان و شهر ارومیه را به جهانیان معرفی کنیم.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: در بیست و هشتمین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری موضوع شیوه نامه سرمایه‌گذاری شهر ارومیه مورد بررسی قرار گرفت و مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری ارومیه گزارشی از جزئیات آن را ارائه نمود.

وی همچنین در ادامه سخنانش اذعان داشت: امروز موقعیت استراتژیک استان و شهر ارومیه باید مورد بررسی تخصصی قرار گیرد و شهر ارومیه نیز دارای ظرفیت توریستی و سرمایه گذاری بی نظیر است که متاسفانه مورد بی مهری قرار گرفته است.

مهندس محمدخالد حاتمی گفت: استان آذربایجان غربی دارای صنایع دستی متنوعی است که متاسفانه نتوانسته ایم این ظرفیت را به خوبی معرفی کنیم و لذا باید نگاه ویژه ای به صنایع دستی استان و شهر ارومیه داشته باشیم.

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: توجه به موضوعات ورزش،بحث محصولات کشاورزی و ارگانیک ،توانمندی های تجاری و ساخت بزرگترین ترمینال شهری و تولیدات دامی و صنعتی استان باید در جهت جذب توریست و گردشگر و سرمایه گذار مورد بررسی قرار گیرد.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون سرمایه‌گذاری به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (159)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان