:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
حسین پناهی عضو شورای  اسلامی شهر ارومیه:  سرویس بهداشتی سیار در سطح شهر ارومیه قرار داده می‌شود

حسین پناهی عضو شورای اسلامی شهر ارومیه: سرویس بهداشتی سیار در سطح شهر ارومیه قرار داده می‌شود

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 13 تیر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

حسین پناهی عضو شورای  اسلامی شهر ارومیه:

سرویس بهداشتی سیار در سطح شهر ارومیه قرار داده می‌شود

با توجه به اینکه ارومیه به عنوان شهر بین‌المللی در سال 2020 انتخاب شده است. همچنین یک شهر گردشگری محسوب می‌شود و نیاز شدید شهروندان و گردشگران به بخش‌های عمومی به ویژه سرویس‌های بهداشتی زیاد است. بر اساس مصوبه‌ها، قرار شد سرویس‌های بهداشتی سیار مدرن بعداز مطالعه در سطح شهر گذاشته شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه حسین پناهی عضو شورای شهر ارومیه در گفت‌وگو با سرویس اجتماعی باریش نیوز، در رابطه با ایجاد سرویس بهداشتی  در سطح شهر بیان کرد: با توجه به اینکه ارومیه به عنوان شهر بین‌المللی در سال 2020 انتخاب شده است. همچنین یک شهر گردشگری محسوب می‌شود و نیاز شدید شهروندان و گردشگران به بخش‌های عمومی به ویژه سرویس‌های بهداشتی زیاد است وجود سرویس‌های بهداشتی در مکان‌های عمومی و فروشگاه‌ها یک امر ضروری است. در راستای  احداث سرویس بهداشتی در سطح شهر  سیاستگذاری‌هایی در دوره چهارم و پنجم بخش مهمی از مسائل شهری  مورد توجه قرارگرفته است و در حال پیگری است.

عضو شورای شهر ارومیه تصریح کرد: شهرستان ارومیه در بخش سریس بهداشتی کمبود وضعف دارد در این راستا مصوبه ای براساس ایجاد سرویس بهداشتی به مجموعه بازاریان ارجاع داده‌ایم تا مکانی را برای ایجاد، تقویت و تکمیل سرویس بهداشتی  داشته باشیم. براساس همین مصوبه‌های داده شده، سرویس‌های بهداشتی و ایجاد نمازخانه در معابرعمومی و خیابان‌ها راه‌اندازی شوند و این بخش جزء مطالبات شهرداری در مجوزات ساخت قرار بگیرد.

پناهی  بیان کرد: وقتی می‌خواهیم در مجموعه بازار این‌کار را انجام دهیم با مخالفت بازاریان و مغازه‌داران، به‌علت نزدیک بودن به سرویس بهداشتی رو به رو می‌شویم.بر اساس مخالفت‌های مغازه‌داران،قرار شد سرویس‌های بهداشتی سیار مدرن بعداز مطالعه در سطح شهر قرار داده شود.

عضو شورای شهر ارومیه  افزود : بر اساس مصوبه، مساجدی که در کنار خیابان پرتردد قرار دارند، درب مساجد به طرف خیابان باز شود و شهروندان بتوانند از آن استفاده کنند به علت کم بودن همکاری به دلایل مختلف، نتوانستیم در این زمینه موفق باشیم و همان‌گونه که مدنظر شورا و شهروندان است.

وی در پایان  خاطر نشان کرد: بر اساس آخرین مصوبه‌ها، قرار شد سرویس‌های بهداشتی سیار مدرن بعداز مطالعه در سطح شهر گذاشته شود.

تعداد نمایش ها (165)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان