Search
:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
حسین پناهی عضو شورای شهر ارومیه :

حسین پناهی عضو شورای شهر ارومیه :

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 22 شهریور,1396/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
حسین پناهی عضو شورای شهر ارومیه :
برنامه جامع ۲۰۲۰ در شهرداری ارومیه عملیاتی می‌شود
عضو پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: برنامه جامع توسعه مدیریت شهری با عنوان ۲۰۲۰ در شهرداری ارومیه عملیاتی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه : حسین پناهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به روند انتخاب استاندار آذربایجان غربی اظهار داشت: مدیران غیربومی به اندازه کافی و بیش از هر استان دیگری به آذربایجان غربی آسیب زده‌اند و می‌توان گفت تا حدودی سبب عقب ماندگی شهر ارومیه و استان شده‌اند.
وی افزود: انتخاب استاندار غیربومی برای آذربایجان غربی به این استان آسیب می زند و نمایندگان باید در این موضوع پیشگام باشند و اجازه ورود استاندار غیربومی به استان را ندهند چرا که سطح مدیریتی پایینی نسبت به مدیران استانی دارند و مسئولان کشوری نباید با دید منفی به ملت آذربایجان غربی نگاه کنند.
عضو پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: ورود مدیران غیربومی به موضوع مدیریت استان آذربایجان غربی نیازمند آشنا شدن این اشخاص با استان و دستگاه‌هاست که در نهایت بعد زمانی را افزایش می‌دهد که سبب افزایش نقاط ضعف، عدم توانمندی و افزایش اشکالات می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: ضربه مدیران غیربومی اخیراً در اداره مسکن و شهرسازی به استان وارد شده است و امروز باید دقت کرد که مسائل مدیریت بسیار تغییر کرده است و سطح مدیریت شهری با مدیریت یک استان بسیار متفاوت است از این رو باید افراد تأثیرگذار در این امر به موضوع ورود کنند.
پناهی بیان کرد: در برخی مواقع فرد غیربومی که برای مدیریت یک دستگاه یا سازمان در نظر گرفته می‌شود به هیچ وجه از موضوع مدیریت شناختی ندارد که ضعف بزرگی به فرد و معرفی کنندگان وی است بنابراین مسئولان حاضر در رأس نباید در تحلیل‌های خود دچار اشتباه شوند.
وی با اشاره به وعده‌های دولت یازدهم یادآور شد: احیاء دریاچه ارومیه نخستین وعده دولت یازدهم برای مردم استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه بود که تاکنون محقق نشده است و بدتر از این موضوع ادعای پر کردن دریاچه بود که این موضوع را در مقابل چشم همگان و ماهواره‌های دنیا بیان کردند.
عضو چهارمین و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ارومیه تاکید کرد: پروژه‌هایی که در هفته دولت در شهرمان افتتاح شد نمی‌توان بر آنان ارزشی نهاد و ما به دنبال برنامه 2020 به عنوان سیاست و برنامه اصلی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ارومیه هستیم تا شهرمان را در آمایش سرزمینی که شهر کشاورزی معرفی کرده‌اند و سبب فلجی شده است را بررسی کنیم.
منبع : خبرگزاری تسنیم

تعداد نمایش ها (25)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان