Search
:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه: تدابیر لازم جهت توسعه صنعت توریست و گردشگری برای شهر ارومیه انجام می گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه: تدابیر لازم جهت توسعه صنعت توریست و گردشگری برای شهر ارومیه انجام می گیرد.

نویسنده: Admin/دوشنبه, 20 شهریور,1396/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:
تدابیر لازم جهت توسعه صنعت توریست و گردشگری برای شهر ارومیه انجام می گیرد.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:تدابیر لازم جهت توسعه صنعت توریست و گردشگری در شهر ارومیه انجام خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه،رسول اصغرزاده که در دومین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری ،مشارکت و گردشگری شورای اسلامی شهر ارومیه سخن می گفت افزود:امروز باید تمام تلاش خود را در راستای حمایت از سرمایه گذار و نیز توسعه صنعت توریستی در شهر ارومیه انجام دهیم.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به معرفی ارومیه بعنوان شهر بین الملل گردشگری تا سال 2020 گفت:شورای اسلامی شهر ارومیه در اولین جلسه علنی خود ارومیه را بعنوان شهر بین الملل گردشگری تا سال 2020 معرفی کرده است و امید است با تدابیر لازم از سوی دستگاههای اجرایی در کنار مدیریت شهری بتوانیم با تعریف کاربردی جهت رفع مشکلات توریستی و اجرای محورهای فرهنگی،ورزشی و اقتصادی به این امر مهم دست یابیم.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:در راستای جذب گردشگر برای شهر ارومیه باید بسترهای لازم صورت پذیرد و این امر محقق نمی شود مگر با تعامل بین دستگاههای اجرایی.
رسول اصغرزاده در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه باید توجهات بیشتری به زیرساخت های مورد نیاز انجام گیرد اذعان داشت:توجه به زیرساخت های مورد نیاز در راستای توسعه صنعت گردشگری و نیز جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی از مهمترین برنامه های دستگاههای اجرایی و مدیریت شهری در راستای رسیدن به یک شهر بین الملل گردشگری است و لذا باید تعامل بیشتری با یکدیگر داشته باشیم.

تعداد نمایش ها (20)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان