:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا گفت:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا گفت:

نویسنده: Admin/شنبه, 24 آذر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

🌐 رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا گفت:
🔸 پژوهش ،کاوشی سخت کوشانه برای رسیدن به کشف حقیقت است.
دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا با اشاره به فرا رسیدن ۲۵  آذر ، روز پژوهش گفت: پژوهش ، کاوشی سخت کوشانه برای رسیدن به کشف حقیقت است.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: تحقیق و تجربه ای جامع که به منظور کشف واقعیت های نو و تفسیر راستین آنها صورت می گیرد و پژوهش همچنین تجدید نظر در نتیجه گیری ها ، نظریه ها و قوانین پذیرفته شده در پرتو واقعیت های کشف شده و به کارگیری عملی آنها است.
دکتر علیزاده امامزاده گفت: پژوهش از اساسی ترین نیازها برای نیل به پیشرفت و توسعه همه جانبه کشور است و قدرت و استقلال هر کشوری بر پژوهش و تولید علم استوار است و پژوهش ضامن توسعه پایدار در هر کشور به شمار می آید.
وی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه بدون پژوهش ،علم و توسعه ،پویایی خود را از دست خواهد داد اظهار داشت: اصولا پیشرفت و توسعه ، ارتباط مستقیمی با تحقیقات علمی دارد و رشد و توسعه کشورهای پیشرفته در نتیجه سرمایه‌گذاری در بخش پژوهش است.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در بخش دیگری از سخنانش با تبریک ولادت امام حسن عسگری (ع)  افزود: امام حسن عسگری (ع) در ۸ ربیع الثانی سال ۲۳۱ هجری قمری در مدینه منوره دیده به جهان گشود و بهمراه پدر بزرگوارشان امام هادی (ع) به شهر سامرا پایتخت خلافت عباسی منتقل شدند و در آنجا در محله عسکر سکونت اجباری داشتند ، «عسکری» نامیده شدند.
وی در ادامه سخنانش گفت: در شکوه و منقبت آن امام هادی علیه السلام چیزی بالاتر از این نیست که حضرت امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) که عدالت گستر جهان و در هم کوبنده ستمگران است ،فرزند گرامی ایشان می باشد.
دکتر علیزاده امامزاده گفت: مهمترین عامل برخورد و مئضع گیری بسیار خصمانه و ظالمانه خلفای حکومت علیه امام حسن عسگری (ع) ،روایات و بشارت امامان پیشین (ع) در مورد اینکه از امام حسن عسگری علیه السلام فرزندی به دنیا خواهد آمد که به ستم آنان پایان می دهد ( بنابراین سیاست فرعونی را پیشه خود ساخته و گاه و بیگاه به منزل امام (ع) هجوم آورده  و به جستجو می پرداختند.)

تعداد نمایش ها (137)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان