:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه صحن شورا گفت؛

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه صحن شورا گفت؛

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 01 بهمن,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه صحن شورا گفت؛ 

💠 خودروها در اغلب شهرها بیشترین سهم را در تولید آلودگی دارند. 

دکتر علیزاده امامزاده در جلسه صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن تبریک ۲۹ دی روز هوای پاک گفت: خودروها در اغلب شهرها بیشترین سهم را در تولید آلودگی هوا دارند. 
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه،  وی اذعان داشت؛ بیماری های تنفسی،  قلبی و سرطان های ناشی از تداوم آلودگی هوا ضربه و هزینه سنگینی به شهرها و شهروندان وارد می کند و پیشگیری از شیوع این پدیده،  امری اجتناب ناپذیر است.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در بخش دیگری از سخنانش افزود: توسعه زیرساخت های حمل و نقل عمومی در سطح شهر و اولویت بخشیدن به استفاده از حمل و نقل سبز، گسترش محدوده های طرح ترافیک و نظارت بیشتر بر تردد خودروها بویژه درمرکز شهر، نظارت بر معاینه فنی خودروها و.جلوگیری از تردد وسایل نقلیه سنگین دودزا و آلاینده، ترویج فرهنگ پیاده روی و استفاده از حمل و نقل عمومی در میان شهروندان، توجهبه مکان یابی بهینه و درست در احداث ساختمان ها و جانمایی کاربری های صنعتی و آلاینده از جمله سیاست های و خطی مشی هایی است که امروز به اجرای آن ها بیش از پیش نیازمندیم.
دکتر علیزاده امامزاده گفت: ضمن گرامیداشت روز هوای پاک، امید است که اهتمام کافی از سوی دولت، شهرداری و شهروندان در توجه به نسل های آتی و توسعه پایدار شهری و حفظ محیط زیست همواره به عمل آید و کاهش آسیب های آلودگی هوا باشیم. 

تعداد نمایش ها (42)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان