:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در دیدار با خانواده شهدای دانش آموز:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در دیدار با خانواده شهدای دانش آموز:

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 09 آبان,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

 رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در دیدار با خانواده شهدای دانش آموز:
امنیت کشور را مدیون خون شهدا هستیم.
 رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: اگر امروز شاهد امنیت در کشور هستیم همگی در سایه خون شهدا بوده است.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، دکتر علیزاده امامزاده در دیدار با خانواده های شهدای دانش آموز شهید علیرضا وفائیان و شهید فرخ حیدری اذعان داشت: احترام به خانواده شهدا یک وظیفه است و لذا باید یاد و خاطره شهدا همیشه زنده نگه داشته شود.
وی همچنین در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه هر خدمتی در راه شهدا انجام دهیم کم است گفت: شهدا با خون خود پایه های انقلاب اسلامی را استوار کرده اند و ما باید با الگو برداری از رفتار و کردار شهدا مسیر زندگی خود را ادامه دهیم.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: در دوران دفاع مقدس بیش از 550 هزار نفر از دانش آموزان به دفعات مکرر به جبهه ها اعزام شدند که در این میان بیش از ۳۶۰۰۰ شهید مفقودالاثر و ۲۸۵۳ جانباز و ۲۴۳۳ آزاده تقدیم دفاع از انقلاب اسلامی و ارزشهای اسلامی نموده اند.
دکتر علیزاده امامزاده در ادامه سخنانش گفت: استان آذربایجان‌غربی نیز با تقدیم ۷۷۷شهید دانش آموز و ۱۴۳ شهید فرهنگی نقش بسزایی در دفاع از خاک میهن اسلامی داشته است و این نشان از تربیت والای پدران و مادران این شهدا بوده است.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش اذعان داشت: شورای اسلامی شهر ارومیه خدمت به پدران،مادران و خانواده شهدا را یک افتخار می داند و با تمام توان در راستای رفع مشکلات آنان تلاش می کند.
گفتنی است که دکتر علیزاده امامزاده رئیس ،حسین بخشایشی دبیر شورای اسلامی شهر بهمراه معاون بنیاد شهید شهرستان ارومیه ، بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی با خانواده شهید علیرضا وفائیان و شهید فرخ حیدری دیدار کردند.

 

تعداد نمایش ها (128)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان