:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در دیدار با رئیس و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات گفت:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در دیدار با رئیس و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات گفت:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 07 آبان,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه


 رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در دیدار با رئیس و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات گفت:
امروز انسجام و همفکری در خانه مطبوعات استان به عینه دیده می شود . 
دکتر علیزاده امامزاده گفت: خانه مطبوعات استان نقش مهمی در عرصه سیاست و اطلاع رسانی دارد و می تواند با همفکری و تعامل مدیریت شهری را در راستای رفع معضلات شهری یاری نماید.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ،دکتر علیزاده امامزاده که در دیدار با رئیس و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات سخن می گفت اذعان داشت: از خانه مطبوعات انتظار تعامل و تکریم را با شورای اسلامی شهر داریم و لذا نگاه منصفانه می تواند در توسعه شهری نقش عمده ای داشته باشد.
وی در ادامه سخنانش گفت: تلاشها و زحماتی که خانه مطبوعات در امر اطلاع رسانی و انسجام خبرنگاران انجام داده است ستودنی است و امیدوارم در بحث بودجه ریزی در حوزه فرهنگ سازی ، مطبوعات و رسانه ها، خانه مطبوعات مدیریت شهری را یاری کند.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت : اصل بحث و نشست با هیئت مدیره خانه مطبوعات ، تعامل و همفکری است و لذا از خانه مطبوعات جهت ارائه راهکارهای درست و مفید و موثر در زمینه های مختلف ما را یاری نمایند.
دکتر علیزاده امامزاده در ادامه سخنانش از دعوت خبرنگاران در جلسات صحن شورای اسلامی شهر ارومیه خبر داد و اظهار داشت: خبرنگاران با حضور در جلسات صحن شورا در راستای شفاف سازی عملکرد مدیریت شهری ما را یاری نمایند.
در ادامه نشست یوسف پیربوداقی رئیس خانه مطبوعات استان آذربایجان‌غربی گفت: متاسفانه امروز رسانه ها در حوزه تصمیم گیری جایگاهی نداشته اند و از مسئولین می خواهیم رسانه ها را با نگاه ابزاری نبینند.
وی همچنین با اشاره به نقش مطبوعات در توسعه شهری و شناسایی مشکلات و معضلات شهری اذعان داشت: اگر میخواهیم در توسعه شهری پیشرفت داشته باشیم باید از قدرت و ظرفیت مطبوعات استفاده کنیم .
یوسف پیربوداقی در بخش دیگری از سخنانش افزود: خانه مطبوعات از شورای اسلامی شهر ارومیه انتظار دارد و مطبوعات می تواند بازوی توانمند مدیریت شهری باشد.
وی با اشاره به اینکه جامعه رسانه همپای مدیریت شهری بوده و است گفت: جامعه رسانه همیشه همپای مدیریت شهری بوده و است و امید می رود شورای اسلامی شهر ارومیه نیز با ارائه راهکارهای موثر در بحث حمایت از خبرنگاران گام بردارد.
🌐

تعداد نمایش ها (112)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان