:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/یکشنبه, 13 بهمن,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: 

💠 انقلاب اسلامی،  انقلابی برای زدودن ظلمت و تاریکی و حاکم ساختن نور و نورانیت بود. 

دکتر علیزاده امامزاده گفت:  در ایام الله دهه فجر قرار گرفته ایم.  جمله ای معروف به امام خمینی (ره)  منسوب است که: « انقلاب ما انفجار نور بود. »
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه،  وی که در جلسه صحن شورا سخن می گفت ضمن تبریک سالروز ورود پیروزمندانه امام خمینی (ره)  به میهن اسلامی و گرامیداشت دهه مبارک فجر اذعان داشت:  انقلاب اسلامی،  انقلابی برای زدودن ظلمت و تاریکی و حاکم ساختن نور و نورانیت بود.
دکتر علیزاده امامزادهدر بخش دیگری از سخنانش ضمن گرامیداشت شهدای انقلاب و بمباران هوایی شهر ارومیه در ۱۱ بهمن ۱۳۶۵ از سوی نیروهای عراق اذعان داشت: در ۱۱ بهمن سال ۱۳۶۵ شدیدترین حملات هوایی در شهر ارومیه از سوی نیروهای عراق انجام گرفت و در پی این حملات موجب به شهادت رساندن مردم بی گناه گردید که جا دارد این روز تاریخی را گرامی داریم.
دکتر علیزاده امامزاده در ادامه سخنانش افزود: پیامبر اکرم (ص) می فرماید: کونوا ینا بیع الحکمه، مصباح الهدی. چشمه سار حکمت و چراغ هدایت باشید، انقلاب ایران چراغ هدایت و روشنایی بخش جهان گرفتار در مادیت بود که با رهبری انسانی خدایی و معنوی و با رشادت و پایمردی مردم به نتیجه رسید.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سخنان امام جمعه ارومیه گفت: حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان آذربایجانغربی و امام جمعه ارومیه در خطبه های روز جمعه ۱۱ بهمن ماه فرمودند؛« نفوذ دشمن در طول تاریخ اسلام باعث انحراف مردم و در نتیجه شکست شده است که باید با درس گرفتن از آنها در برابر دشمن بایستیم و ایستادگی در برابر تحریف تاریخ انقلاب ضروری است.

تعداد نمایش ها (11)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان