:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/یکشنبه, 05 اسفند,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رضایت مردم از ساماندهی مشاغل مزاحم

حسین پناهی در جلسه امروز کمیسیون خدمات شهری شورا گفت: مردم از ساماندهی مشاغل مزاحم رضایت دارند و مدیریت شهری با تمام توان به این ساماندهی ها ادامه خواهد داد و شایسته است مردم عزیز همکاری نمایند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: امروز مردم با مشکلات بزرگی روبرو شده اند و نارضایتی و مشکلات معیشتی به اوج خود رسیده است و مسئولین و مجموعه شهری بیش از پیش باید در رفع مشکلات جدی باشند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، حسین پناهی که در جلسه امروز کمیسیون خدمات شهری شورا سخن می گفت ضمن تبریک پنجم اسفند سالروز ولادت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس به جامعه مهندسین و مهندسین شهرداری گفت: اقدامات و خدمات شهرداری با مهندسی دخیل است و اگر فعالیت های عمرانی و خدماتی مهندسی نشود فردا دچار مشکل می شود و لازم است در مسائل فنی دقت و مهندسی مناسب در هر کار صورت پذیرد و ضمن همکاری و هماهنگی نسبت به عدم تحمیل هزینه مضاعف به شهروندان دقت شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) گفت: امروز انقلاب اسلامی با سالروز چهل سالگی به سن بلوغ رسیده است و دشمنان نیز باید بدانند که هیچ غلطی نمی توانند بکنند .

حسین پناهی گفت: حرمت برای مادران و زنان همیشه باید حفظ شود  چون مادران تربیت کنندگان فرزندان و آینده سازان کشور هستند و روز مادر و زن را به زنان و مادران جامعه تبریک گفتند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورا اذعان داشت: با توجه به اهمیت بودن موضوع ارومیه 2020 شهر بین الملل گردشگری ، باید تمامی زمینه ها و بسترها فراهم شود و برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت شهرداری و سازمانها در این مسیر باشد و استقبال از سال نو بستری برای این موضوع می باشد .

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: استقبال از نوروز سال ۹۸ ، برنامه های هفته درختکاری ،روز پاکبان، توجه به اهداف و برنامه های چشم انداز شهر سبز، استفاده از ظرفیت های پارکهای جنگلی ،لایروبی شهرچایی ارومیه ، ظاهرسازی و زیباسازی شهر و ... از مهمترین موضوعاتی بود که در جلسه کمیسیون خدمات شهری شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفت که جدیت در این موضوعات و مهندسی صحیح و راهبردهای اساسی می تواند ما را در راستای اهداف و چشم انداز کمک نماید ضمنا رسیدگی به سرویس های بهداشتی مخصوصا سرویس بهداشتی سیار عطایی و مساجد جهت فعال نمودن جزو تاکیدات این مقام مسئول بود.

پنجاه و پنجمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست حسین پناهی و با حضور حسین بخشایشی و مهندس مسعود پاکی اعضای کمیسیون، سحابی معاون خدمات شهری ، احد یوسفی مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری ، پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیونهای شورا، خوشبخت معاون روابط عمومی شهرداری ارومیه در تاریخ ۹۷/۱۲/۴ برگزار شد.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (117)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان