:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 06 اسفند,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

شهرداری ارومیه در اجرای عملیات عمرانی عملکرد قابل قبولی دارد.

مهندس مسعود پاکی گفت: امروز پروژه های فاخر شهر ارومیه از بزرگترین پروژه های شهری در کلانشهرها محسوب می شود و شهرداری ارومیه نیز در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی عملکرد قابل قبولی داشته است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه کمیسیون عمران شورا سخن می گفت ضمن عرض تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) و روز مادر و سالروز ولادت حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اذعان داشت: انجام پروژه های عمرانی یکی از نیازهای اساسی توسعه شهرها است و شهرداری ارومیه نیز با توجه به سیاست های کلی شورای اسلامی شهر ارومیه توجه ویژه ای به این مقوله داشته است.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش افزود: با توجه به نیازهای اساسی و درخواست شهروندان، شهرداری ارومیه عملیات زیرسازی ، اسفالت ، لکه گیری و جدولگذاری را در تمامی مناطق شهری علی الخصوص مناطق کمتر برخوردار با تمامی توان انجام می دهد که جا دارد از تمامی عوامل اجرایی تقدیر و تشکر نماییم.

مهندس مسعود پاکی گفت: برای توسعه شهرها نیاز به مشارکت همگانی است و با مشارکت و اتحاد نمی توان به توسعه و آبادانی دست یافت لذا ضمن قدردانی از مشارکت شهروندان ارومیه در راستای همراهی و همگامی با مدیریت شهری ، از مردم قدرشناس شهر ارومیه می خواهیم تا خادمان خود را در شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه یاری نمایند.

وی رسیدگی به درخواست های اهالی منطقه دیزج سیاوش ، دفاتر پیشخوان بهسازی و نوسازی و اهالی منطقه ویلا شهر را از مهمترین موضوعات در جلسه امروز کمیسیون عمران عنوان نمود.

لازم به ذکر است که جلسه کمیسیون عمران ، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست مهندس مسعود پاکی و با حضور مهندس عادل فتاحی و زلفعلی ابراهیمی اعضای کمیسیون ، پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیونهای شورا ، حسین حمیدی کارشناس شهرسازی مرکز مطالعات و پژوهشهای شورا در تاریخ ۹۷/۱۲/۶  با دستور جلسه بررسی نامه های کمیسیون برگزار شد.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون عمران به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (131)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان