:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 24 دی,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: 

💠 نظارت یک مسئله عمومی است و باید کارشناسی شده و با برنامه انجام گیرد.
💠 کمیسیون نظارت و پیگیری شورا باید از روی خیرخواهی و دلسوزی نظارت را انجام دهد. 
💠 از مسئولین نظام می خواهم در عمل رهرو واقعی شهدا باشند نه با شعار. 

زلفعلی ابراهیمی گفت:  نظارت یک مسئله عمومی است،  نظارت عمومی عمدتا درجایی معنا می یابد که اشتباه و خطایی در حوزه عمومی صورت گیرد. 
💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه، وی که در جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورا سخن می گفت ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و شهادت سردار بزرگ اسلام سپهبد قاسم سلیمانی و  جانباختگان تعدادی از هموطنان درمراسم تشییع پیکر آن بزرگوار و نیز حادثه سانحه هواپیما به ملت شریف ایران اسلامی و خصوصا به خانواده های آن عزیزان اذعان داشت:  عموم انسانها به غیر از معصومان که تعداد آنها انگشت شمار است دچار خطا می شوند از این رو همه انسانها نیازمند نظارت و کنترل هستند. 
زلفعلی ابراهیمی در ادامه سخنانش اظهار داشت:  سطوح نظارت نیز می تواند فردی و جمعی باشد و توسط یکایک افراد صورت می گیرد و یا اینکه توسط ابزارها و نیروهای متحد و منسجم با برنامه ریزی انجام می یابد. 
رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:  نظارت باید کارشناسی شده و با برنامه انجام گیرد و در غیر اینصورت مخل جریان عادی امور می شود،  نا آشنایی اعضای شورا با وظایف و ارائه راهکارهای نادرست و حتی پیگیری آن منجر به نتیجه نمی شود. 
وی در بخش دیگری از سخنانش افزود:  کمیسیون  باید از روی خیرخواهی  و دلسوزی  و تشویق  به پیشبرد نظارت کمک کند و نباید با بحث نظارت سیاسی برخورد شود. 
زلفعلی ابراهیمی ضمن عرض تسلیت مجدد شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت:  از مسئولین نظام می خواهم در عمل رهرو وقعی شهدا باشند نه با شعار. 
وی افزود:  دشمنان اصلی نظام در داخل مملکت هستند که انقلاب از این افراد ضربه خورده و می خورد لذا به حرمت خون پاک شهیدان به وظیفه شرعی خود عمل نموده و حافظان واقعی انقلاب و بیت المال باشیم. 

تعداد نمایش ها (12)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان