:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:  منشور جدید سرمایه‌گذاری شهرداری آماده تصویب در صحن شورا است

رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه: منشور جدید سرمایه‌گذاری شهرداری آماده تصویب در صحن شورا است

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 13 تیر,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:

منشور جدید سرمایه‌گذاری شهرداری آماده تصویب در صحن شورا است

به اینکه منشور جدید سرمایه گذاری شهرداری در حال آماده سازی است، گفت: با توجه به چارت و برنامه شهرداری تغییراتی در این منشور صورت گرفته است که در مراحل پایانی است و بعد از تصویب در صحن شورا اجرایی می‌شود. در سرمایه گذاری بخش خصوصی به دنبال سود معقول و منطقی می‌باشیم. و براین اساس تسهیلات سرمایه گذاری افزوده خواهد شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه  : رسول اصغر زاده رییس شورای اسلامی شهر در گفت و گو با سرویس اجتماعی باریش نیوز گفت : در پروسه زمانی ۱ سال از دوره پنجم شورای شهر ارومیه قرار داریم .عملکرد باید توسط رسانه ها و مردم بررسی و نقد شود و  ولی ما میتوانیم در مورد برنامه های شورای شهر گزارشی عملکرد به مردم بدهیم.

رئیس شورای شهر ارومیه بیان کرد : بخشنامه بودجه شهرداری ها کلا هر سال آذر ماه از طریق وزارت کشور ابلاغ میشود و براساس آن بخش نامه ضوابط تعیین می شود که کدام حوزه های مدیریت شهری بودجه بندی می‌شود و چگونگی جلو رفت این مراحل بررسی می شود.قسمت دیگر این حوزه ها بودجه شورای شهر که تامین بودجه شورای شهر بر عهده ی شهردار می باشد که شامل حق الجلسات اعضای شورا،بخشی از هزینه های جاری و موارد دیگر مثل بودجه شهرداری تصویب و پرداخت می شود.

وی افزود : بیشتر شهرداری های  استان و یا کشور با مشکل کسری بودجه مواجه هستند حتی شهرداری هایی که درآمدزایی بالایی داشتند الان با کسر بودجه در پرداختی ها مواجه شده اند.

رئیس شورای شهر ارومیه ابراز کرد: مدیریت شهری شهر ارومیه نسبت به  شهرهای دیگر عملکرد بهتری داشته است و با اولویت بندی رو به جلو میرویم
بودجه شهرداری باید با درآمد زایی کسب شود تا معوقات پرداخت شود.

  اصغرزاده با بیان اینکه شهرداری موظف به پرداخت دریافتی های خود است اظهار کرد: درآمدهای شهردادی با اولویت در راستای پرداخت معوقات هزینه می‌شود‌. در این برهه زمانی که مشکلات مالی که گریبانگیر اقتصاد کشور است و برای برون رفت از این شرایط برای شهرداری تمهیداتی در نظر گرفته شده است که اولین راهکار  مدیریت هزینه باشد.

اصغرزاده افزود: بودجه بنا به شرایط موجود بسته شده است و محدودیت قائل شده ایم برای بعضی پروژه ها تا از این مشکلات خارج شویم‌. پروژه های ضرروری بودجه تخصیص داده شده است ولی پروژه های در درجه دوم محدودیت حاصل شده تا از مشکل مالی برون رفت داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه منشور جدید سرمایه گذاری شهرداری در حال آماده سازی است، گفت: با توجه به چارت و  برنامه شهرداری تغییراتی در این منشور صورت گرفته است که در مراحل پایانی است و بعد از تصویب در صحن شورا اجرایی می‌شود.  در سرمایه گذاری بخش خصوصی به دنبال سود معقول و منطقی می‌باشیم. و براین اساس تسهیلات سرمایه گذاری افزوده خواهد شد. پرداخت حقوق فروردین ماه هم آخرین مراحل را طی می‌کند.

تعداد نمایش ها (136)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان