:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی شهر اورمیه گفت:  خروج آمریکا از برجام هیچ گونه تاثیری بر اقتدار ایران نخواهد داشت.

رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی شهر اورمیه گفت: خروج آمریکا از برجام هیچ گونه تاثیری بر اقتدار ایران نخواهد داشت.

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 20 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی شهر اورمیه گفت:

خروج آمریکا از برجام هیچ گونه تاثیری بر اقتدار ایران نخواهد داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر اورمیه گفت: خروج آمریکا از برجام هیچ گونه تاثیری بر اقتدار جوانان ایران اسلامی نخواهد داشت و آمریکا شکست خورده اصلی است.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اورمیه ، رسول اصغرزاده در گفتگوی رادیویی با برنامه شهریمیز گفت: پیروزی جبهه مقاومت لبنان در انتخابات یک پیروزی شیرین برای مسلمانان بود و اگر چه آمریکا در تلاش بود این پیروزی را به کام مسلمانان تلخ نماید اما نتوانست و شکست خورد چون ما بر وعده الهی ایمان داریم.

رئیس شورای اسلامی شهر اورمیه در بخش دیگری از سخنانش در خصوص خروج آمریکا از برجام اذعان داشت: کشور ایران در این مدت اجرای برجام هیچ گونه کاهشی و حذفی از تحریم ها را شاهد نشد و آمریکا از اول بر عهد خود پایبند نبود.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش افزود: زمانی که سیطره داعش در کشورهای عراق و سوریه به جهت حکومت و حاکمیت حذف و نابود شد، توطئه ی همه پرسی و استقلال اقلیم کردستان عراق مطرح شد که خشنودی و حتی جنب جوش تعداد اندکی از هواداران میهمان، در کشورمان را پدید آورد ولی با تلاش مردم و دولت عراق این موضوع نیز به موزه های تاریخ سپرده شد.

رسول اصغرزاده ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت: از خداوند متعال خواستاریم تا در این چند روزی باقی از ماه مبارک شعبان ما را از فیوضات این ماه بهرمند نموده و با دلی روشن به استقبال ماه میهمانی خدا ،ماه رمضان وارد نماید.

رئیس شورای اسلامی شهر اورمیه در ادامه سخنانش با اشاره به 19 اردیبهشت روز میراث مکتوب و اسناد ملی گفت: میراث مکتوب و اسناد ملی هویت یک شهر و منطقه را تعیین می کند و تاریخ آن منطقه را به ثبت می رساند و لذا با توجه به دغدغه های فرهنگی و هویتی مسئولان و مردم شریف اورمیه از تمامی شهروندان می خواهم تا چنانچه کتاب های خطی،مجموعه های نفیس موزه ای ،عکس،دست نوشته و اسناد مکتوب و تاریخی از شهر اورمیه در منازل خود دارند در راستای حفظ و نگهداری تاریخ و هویت شهر اورمیه اسناد تاریخی را به موزه میراث فرهنگی و گردشگری استان و یا کتابخانه ملی جهت حفظ آنها ارائه نمایند.

رئیس شورای اسلامی شهر اورمیه همچنین در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نهم اردیبهشت روز ملی شوراها اظهار داشت: شورای اسلامی شهر اورمیه در روز 9 اردیبهشت روز ملی شوراها میزبان پیشکسوتان مدیریت شهری اورمیه در چهار دوره گذشته بود که بنده جا دارد از حضور ارزشمند این عزیزان و بویژه نماینده محترم ولی فقیه استان و امام جمعه استان و استاندار محترم جهت حضور در مراسم تقدیر و تشکر می نمایم.

رسول اصغرزاده در ادامه سخنانش اذعان داشت: اگر امروز می خواهیم هویت شهر اورمیه را حفظ نمائیم باید قدردان گذشتگان و آنهایی که در راه توسعه و آبادانی شهر اورمیه تلاش نموده اند باشیم

تعداد نمایش ها (207)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان