:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی شهر اورمیه:  35 درصد تخفیف و تشویق پرداخت نقدی برای شهروندان در 6 ماهه اول سالجاری

رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی شهر اورمیه: 35 درصد تخفیف و تشویق پرداخت نقدی برای شهروندان در 6 ماهه اول سالجاری

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 20 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رسول اصغرزاده رئیس شورای اسلامی شهر اورمیه:

35 درصد تخفیف و تشویق پرداخت نقدی برای شهروندان در 6 ماهه اول سالجاری

رئیس شورای اسلامی شهر اورمیه گفت: شهروندانی که تا به امروز نتوانسته اند مطالبات خود را به شهرداری اورمیه پرداخت نمایند می توانند از تخفیف 35 درصدی تا شش ماهه اول سالجاری برخوردار باشند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اورمیه ، رسول اصغرزاده در گفتگوی رادیویی با برنامه شهریمیز گفت: با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر اورمیه ،شهروندانی که نتوانسته اند بدهی های خود را به شهرداری پرداخت نمایند می توانند با تخفیف 35 درصدی برای عموم مردم و 40 درصدی برای انبوه سازان و فعالان عرصه ساختمانی تا نیمه اول سالجاری برخوردار باشند.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: همچنین این تخفیفیات در نیمه دوم سالجاری برای عموم مردم 20 درصد و برای انبوه سازان 25 درصد خواهد بود و لذا از شهروندان محترم خواهشمندم جهت بهره مندی از این تخفیفات اقدامات لازم را انجام دهند.

رسول اصغرزاده در ادامه با اشاره به تخفیفات شهرداری ارومیه اذعان داشت: هدف از تخفیفات و اقساطی نمودن مطالبات شهرداری از شهروندان ،رونق بخشیدن به صنعت ساخت و ساز شهر ارومیه است.

وی همچنین با اشاره به اتحاد و همدلی مسئولان گفت: امروز با اتحاد و همدلی مسئولان می خواهیم شهر اورمیه را به عنوان پایتخت گردشگری ایران تا سال 2020 معرفی نمائیم و امیدوارم نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی نیز ما را در این راه یاری و در کنار مدیریت شهری گام بردارند.

تعداد نمایش ها (216)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان