:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رکود اقتصادی اصلی‌ترین عامل تاخیر در افتتاح پروژه بزرگ آذربایجان است

رکود اقتصادی اصلی‌ترین عامل تاخیر در افتتاح پروژه بزرگ آذربایجان است

نویسنده: Admin/شنبه, 15 اردیبهشت,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رکود اقتصادی اصلی‌ترین عامل تاخیر در افتتاح پروژه بزرگ آذربایجان است

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: رکود اقتصادی اصلی ترین عامل تاخیر در افتتاح پروژه بزرگ آذربایجان است اما با برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده احتمالاً پروژه آذربایجان تا پایان سال ۹۷ افتتاح شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه : حسین پناهی عضو شورای اسلامی شهر ، با اشاره به چگونگی احداث پروژه آذربایجان اظهار داشت: اگر بودجه این پروژه به موقع تامین شود امیدواریم تا پایان سال 97 مردم ارومیه از آن بتوانند استفاده کنند.

وی افزود: با توجه اینکه از سال 93 اقتصاد کشور با رکورد مواجه شد بنابراین درآمدهای شهرداری ارومیه نیز براثر همین عامل کاهش یافت و سبب شد تا برخی پروژه‌ها از جمله پروژه آذربایجان با مشکلات مالی مواجه شود و در زمان از پیش تعیین‌شده افتتاح نشود.

پناهی گفت: تقاطع غیر هم‌سطح آذربایجان دارای 4 باند است که در حال حاضر یکی از آن‌ها مورد استفاده قرار گرفته و از بار ترافیکی راه‌های ورودی ارومیه از سمت جنوب استان کاهش یافته است.

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه خاطرنشان کرد: تقاطع غیر هم‌سطح آذربایجان یکی از پروژه‌های فاخر مدیریت شهری در استان است بنابراین سعی می شود تا این پروژه از لحاظ ایمنی و ظاهری نیز به بهترین شکل احداث شود.

وی تصریح کرد: روشن است که با افتتاح این پروژه املاک و اراضی اطراف آن نیز در ابعاد مختلف دچار تغییراتی شده و بر فروش کالاهای مغازه هایی که در اطراف آن هستند نیز تاثیر خواهد گذاشت اما قطعا عبور و مرور شهروندان را تسهیل خواهد کرد.

پناهی تاکید کرد: شهرداری ارومیه برای زیباسازی و چراغانی پل تقاطع غیر هم سطح آذربایجان نیز اهمیت ویژه ای قائل بوده و با توجه به اینکه این پل یکی از ورودیهای اصلی شهر ارومیه است بنابراین زیبایی آن  در جذب گردشگر نیز بسیار اثرگذار خواهد بود.

منبع : خبرگزاری تسنیم

تعداد نمایش ها (184)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان